Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyapanzióban nem lesz...

Kutyapanzióban nem lesz vemhes a kutyám? Nem lesz baja?

Figyelt kérdés

Szóval anyum munkát talált így úgy döntöttünk hogy ha délután egyikünk sem tudja sétáltatni pl hétfőn kedden és csütörtökön akkor arra az időre beadjuk panzióba, addig is játszhatna más kutyákkal. Viszont nagyon aggódom hogy hogy vigyáznának-e rá. Ivaros szuka, 1 éves. Más kutyákkal ismertetni eleinte kicsit nehéz mert tolakodó és domináns, de kis idő múlva jól el van akár kan akár szuka kutyákkal. Viszont félek hogy biztosan jól bánnának-e ott vele, tudják-e ott hogyan kell viselkedni egy kutyával meg minden. Az én kutyám nagyon barátságos de nem tudom mi történne ha nem vagyok ott, ha probléma adódna meg tudnák oldani? A kutyám (még) ivaros, ebből nem lenne probléma, nem lenne vemhes vagy ilyesmi? Ez egy olyan fajta panzió ami 1 darab nagy területből áll és ott vannak a kutyák, nincsenek külön ketrecek vagy szobák így problémás és/vagy agresszív kutyákat nem nagyon vállalnak. Szerintetek nem lenne baj? (ez a panzió pár percre van innen, máshova nem tudnánk elvinni, viszont oda el tudnám vinni mikor indulok suliba aztán haza fele vinném haza)


ui: anyum még nem tudja a munkaidejét és nekem is új órarendem lesz viszont biztos lesz legalább 2 olyan nap mikor 3-4-ig suliban kell lennem ezért szeretnénk panzióba adni.


2017. jan. 31. 20:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
hát ivartalanítsd... :P
2017. jan. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ivartalanítva majd a nyáron lesz. Anyum meg már ezen a héten dolgozni fog.
2017. jan. 31. 20:19
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Mikor tüzel - gondolom észreveszed, és tudod is meddig tart az az időszak - addig nem viszed panzióba. Még kutyasuliba, vagy futtatóba sem illik ilyenkor vinni. S ivartalaníts minél előbb, megszűnnek az ilyen jellegű problémák!
2017. jan. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
rendben, a kérdés másik felét is megtudjátok válaszolni?
2017. jan. 31. 20:31
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Tüzelés alatt nem viheted panzióba. Ha nem tüzel, akkor pedig nem lehet vemhes.
2017. jan. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
jó, felfogtam. Köszönöm. Most már a többi érdekelne mert arról semmi tapasztalatom.
2017. jan. 31. 20:33
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

kutyapanziókat általában kutyakiképzők vállalnak vagy akik értenek a kutyákhoz, nem lesz baja


tüzelő szukát még kiállításra és kutyás rendezvényekre sem szabad vinni

2017. jan. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Tüzelő kutyát be sem vesznek.
2017. jan. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#7 köszi

#8 felfogtam...

2017. jan. 31. 20:48
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Általában kutyapanzióban értenek a kutyákhoz, hiszen egész nap velük vannak, muszáj megoldaniuk, ha probléma van. De ismerek olyan helyet, ahova csak ivartalanított kutyákat lehet vinni, egy másikra pedig csak kistestűeket. Ők valószínűleg nincsenek felkészülve egy nagyobb, vagy problémásabb kutyára, ezért nem is vállalják, ez teljesen korrekt. Vannak helyek ahol egész nap bandázhatnak a kutyák, máshol egész nap kennelekben vannak és csak időnként engedik ki őket egyesével mozogni. Így látatlanban senki nem fogja tudni neked megmondani, hogy azon a konkrét helyen mi a szokás. Menj el, beszéld meg velük hogy beadnád egy próbanapra, olyankor amikor elérhető vagy, ha gond lenne és érte kéne menni. Érdeklődhetsz környékbeli kutyásoknál is, mi a tapasztalat arról a panzióról.
2017. jan. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!