Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az, hogy amikor...

Miért van az, hogy amikor lefekszek a földre a kutyám elkezd ugatni és "csipkelődni"?

Figyelt kérdés
Olyan ,mint ha meg akarna harapni,de nem harap meg és csóválja a farkát is. Játszani szeretne vagy valami felsőbbrendűségi demonstrációt próbál tartani? Akkor csinálja ha lefekszek a földre hozzá. Barátnőmnél is detto.

2017. jan. 31. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Játszani akar.
2017. jan. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Hát szerintem ha lefekszel hozzá a földre akkor a kutya jogosan gondolja úgy hogy vele akarsz foglalkozni, bepörög, és játszani akar. És gondolom nem tudja hogy mennyi az elég. Nyilván nem lehet elvárni tőle hogy amikor a gazdi lefekszik mellé és elkezdni simogatni akkor mint valami szobor üljön. Akinek ez az igénye annak plüss kutya kell:) Örül ő is neked, szerintem csak ezt mutatja ki. Ha zavar hogy ugat és fájóan csípked akkor csípd vissza te is, és mondd neki hogy nem. Határozottan, és következetesen. Addig kell csinálni amíg abba nem hagyja, különben semmit nem ér.
2017. jan. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak játszik a drága. Ha nézel ilyen videókat,műsorokat ott is igy viselkednek egymással harapdálják egymást.
2017. jan. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Csak játszani akkor 😃🐕🐩🐶🐺
2017. jan. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Játszani akar
2017. jan. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Játszani akar.
2017. jan. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagy eséllyel játszani, de ez korától és a fellépésétől is függ.

Kezdődő problémát látnék abban, ha akkor is ezt csinálná, amikor én csak le akarok feküdni, és helyretenném: csak amikor kezdeményezem, akkor csinál(hat)ja.

2017. febr. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,akkor megnyugodtam. Egy kölyök tacskóról van szó,aranyos nagyon meg minden,de makacs és csipked,meg harapdtál,amikor fekvés van akkor nem csinálja,bár néha vitatkozni kell vele,hogy az ágy nem az ő helye. Kössz!:)
2017. febr. 1. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!