Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám meghuzta a labat....

A kutyám meghuzta a labat. Volt nala doki megvizsgalta. Kapott egy izomlazito oltast meg egy gyulladas csokkentot. Azt mondta ha 1 het mulva is santit az problemat jelent. Tippek?

Figyelt kérdés

Meg santitgat neha.2 napja tortent ez h tul nagyot ugrott az agyrol

Valaki akivel mar torten ilyen..Ezen kivul mit tudok tenni? Szoktam neki masszirozni is.De,olvastam h borogassam.Hideg vagy meleg vizes borogatas?

Kutya:1 eves,yoki,kan

Nem tultenyesztett,torzskonyves es nem is alultaplalt.Nagyon szerejuk ot ugy h segitsetek lecci:(



2017. jan. 31. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Melyik lábát?

Nem kell borogatni. És ne masszírozd, mert, ha nem rándulás, akkor csak rontasz rajta.

2017. jan. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem javul, akkor egy rendelőbe kell bevinni, ahol röntgen is van, és rendesen meg tudják vizsgálni.
2017. febr. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kutyát kellene bevinni a felszerelt rendelőbe, nem az orvost kihívni, hiszen nincs röntgenszeme, hogy megvizsgálja.
2017. febr. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha pihentetés+gyulladáscsökkentő nem segít akkor röntgen kell. Ha hátsó láb, akkor kérdés hogy van-e térdkalács ficama (yorkinál tipushiba), és hogy nem szakadt-e el a térdszalagja. Ha laza a térde (patellaficam veleszületett esete), akkor könnyen elszakad a szalag egy rossz ugrástól, vagy mozdulattól.
2017. febr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem folyamatosan santitott csak idokozonkent.Most mar szerintem javul mert nem latom annyit santitani.Sot mar alig.
2017. febr. 2. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!