Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya béres csepp adagolás?

Kutya béres csepp adagolás?

Figyelt kérdés
A csepp leirásban megvan hogy kilonként egy csepp de hogy napi hányszor az nincs. Köszönöm.
2017. febr. 1. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Értelemszerűen ez a napi adagolás...
2017. febr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Napi egyszer...
2017. febr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Most komolyan? Itt tart a világ? Kutya bérescsepp!
2017. febr. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Időpont tegnap 23:04

Miért a csodálkozás? Kutyának-macskának is van. Remek immunerősítő. Azért van nekik külön, mert más az összetétele. A kutya nem ember.

2017. febr. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Tudod mi remek immunerősítő egy kutyának? Ha megfelelő kajával van etetve... nem a bérescsepp...
2017. febr. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Brit care tapot kap, es szerintem beres cseppet nem igen vesz 3000ert az az ember aki nem nornalis kajat ad a kutyanak... Mashol olvastam hogy napi 2x,3x adtak kutyanak. Ezert kerdeztem ra, de mit is vartam..
2017. febr. 2. 08:24
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

Az eszedbe sem jut, hogy némely kutyának szüksége van immun erősítésre valami oknál fogva?

Bizony előfordul, hogy megfelelően etetett kutya is megbetegszik.

Az adagolási leírásban értelemszerűen le van írva az ajánlott NAPI adag.

2017. febr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nincs irva hogy napi adag... annyi van hogy kilonkent egy csepp,megkerdeztem az allatorvosom es azt mondata napi egy eleg mivel hamar elfogy es 3000 egy uveggel,de szinte lehetetlen tuladagolni.
2017. febr. 2. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!