Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8 hónapos labi-dog keverék...

8 hónapos labi-dog keverék kutyánk folyton felugrál nagyon durva, harapdál. Jutalommal csak az ül, fekszik, néha a maradra is reagál. Nagyon makacs nem tudjuk rendreutasítani. A három gyerekem már fél tőle. Mit tehetnék hogy ne ugráljon fel?

Figyelt kérdés
2008. okt. 9. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Legyél szigorú vele. ha kell vágj rá az orrára. Azért az mégsem járja, hogy a kutya parancsoljon a házba!
2008. okt. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem használt sem az orr-ráütés, sem a lépj a hátsó lábára...néha sikerül a grabancát elkapnom,de ez 8,6,és 2 éves gyerekeimnek nem megy...de köszi
2008. okt. 9. 22:11
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit, ennél jobbat nem tudok mondani. Nekem is van egy labrador kutyám már 13 éves, ő az első kutyám, mivel 12éves vagyok. Szerencsére ő nem volt problémás kutya és még most sem az, ezért tapasztalatbol sajnálom nem tudok segiteni.
2008. okt. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocs kicsit hülyén fogalmaztam meg az elözöt: Bocs tapasztalatbol nem tudok segiteni. Sajnálom.
2008. okt. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Letölthető könyv, Jan Fennel Kutyapszichológia. Olvasd el, nagyon hasznos!

Kutyakikepzes.net

Ez pedig egy nagyon jó kutyakiképző honlapja, nekem is ő segített.

2008. okt. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!