Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Székesfehérvár nyers hús...

Székesfehérvár nyers hús beszerzés?

Figyelt kérdés
Valaki aki fehérváron vagy akár dunaújvárosban vagy a kettő közötti szakaszon ismerne fagyasztott nyers hús eladót,vagy boltot és megosztaná velem annak nagyon megköszönném.
2017. febr. 3. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Facebookon láttam a hirdetést, csak le screenshot-oltam, es meg mindig nem tudok képet feltolteni, leirni meg Lizaa vagyok, de az a lényeg, h magyon olcsó, es Fejér megyében indexen házhoz szállítják, ezt a számot hívd: 06-30/816-34-24 vagy ezt: 06-30/232-91-96
2017. febr. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bocsi, nem néztem át, mar nagyon fáradt vagyok:(

Szóval lusta vagyok leirni, ingyenesen szállítják házhoz:D ha esetleg rendelést innen nagyon megköszönném ha megirnad a véleményedet:)

2017. febr. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindenképp felfogom hívni mert nem nagyon találok,csirke húst azt igen,de marha és vad húst nem.Köszönöm a telefonszámot.
2017. febr. 4. 09:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen:)

Itt van vad, marha es csirke hús is:)

2017. febr. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!