Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 10 éves németjuhásznak milyen...

10 éves németjuhásznak milyen táp lenne a legjobb?

Figyelt kérdés
Melyik az a kutyatáp amiben a legtöbb hús meg fehérje van és nem tiszta gabona az egész?
2017. febr. 4. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Brit Care Seniort javasolnám.
2017. febr. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mennyit szánnál rá? Mennyibe kerüljön kilója?

Van az Acana, nagyon jó, de legalább ennyire drága. Applaws is elég jó. Black Angus sem rossz és jó az ára, Orijen is szuper csak drága. Amiket eddig felsoroltam azokat itt is megtalálod: [link]

Mivel már 10 éves így senior tápra van szüksége és abból is a nagy testű kutyáknak valóra.

Brit Premium, talán még a Profine is. Taste of the wild szuper, Josera középkategóriás táp.

Ezeket itt találod meg: [link]

Mi ProPac-ot adunk a kutyánknak, abból is a csirke és gabona menteset, szereti, erről itt van több info: [link]

Remélem tudtam segíteni :) !

2017. febr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kölyökkorában Roya Canint kapott, később áttértünk az olcsóbbakra, jelenleg Miglior Cane-t eszik. Mindenképp kipróbáljuk valamelyiket, Taste of the Wildról és a Profineról sok jót hallottam csak ne lennének ilyen drágák ://
2017. febr. 4. 14:12
 4/4 A kérdező kommentje:
Brit Premium egész jónak tűnik árban is meg 40% hús van benne, kipróbáljuk :D
2017. febr. 4. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!