Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik a legszebb,...

Szerintetek melyik a legszebb, a legaranyosabb kutyafajta? És melyik az, amelyikből mindenképp szeretnél valamikor egyet?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiság,közvéleménykutatás.

Nekem:

Legszebb:fekete-fehér és barna-fehér szetter

[link]

[link]

Legaranyosabb:barna-fehér beagle

[link]

Amit mindenképp szeretnék:német juhász

[link]



2017. febr. 4. 19:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%
A legszebb az akita számomra, a legaranyosabb az talán a bulldog és amit mindenképp szeretnék az egy malinois vagy nj (és egy bulldog) :) Akitám már van de nem csak e-miatt gondolom hogy ez a fajta a legszebb, ja és az amerikai akita a szebbik.
2017. febr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%

Amit te barna fehér és fekete fehér szetternek hívsz az az angol szetter :D


Bocs hogy kijavítottalak de muszáj volt :)


Számomra a berni pásztor a legszebb <3

2017. febr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
71%

Mindegyik kutya nagyon szép és aranyos. :)


Nekem többféle kutyám volt, többnyire keverék,és volt olyan, akit kiraktak az utcára, és mi örömmel befogadtunk.

Haláláig velünk volt, és nagyon megsirattuk.


Most olyan kutyusunk van, amit vettünk, fehér máltai selyemszőrű, de a gazdája olyan helyen tartotta, hogy legszívesebben feljelentettem volna.


Olyan hálás kutyus és nagyon jó helye van.


Én nem tudok választani, mert számomra minden kutya egyformán aranyos, mert bennük lehet igazán megbízni és számítani rájuk.

2017. febr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
67%
Számomra a Husky a legszebb kutya fajta és mindenféleképpen szeretnék majd az életemben egy Leongergit.
2017. febr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%
Akkor neked az én bicolor ( barna-fehér) beaglem nagyon tetszene :)
2017. febr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
73%
Most, shi-zu
2017. febr. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
70%
Vagyis mopsz
2017. febr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
73%
mind válaszra: angol cocker spániel :)
2017. febr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%
Bichon Bolognese,semmi pénzért nem választanék másik fajta kutyust.Kedves,aranyos,hűséges,okos ☺
2017. febr. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Bocsi,nem tudtam,hogy az angol szetter csak ezekben a színekben létezik,ezért hívtam így.

Nekem is van bicolor Beaglem(vagyis mamámnak,de sajátomként szeretem),tudom milyen cuki és persze szeretetéhes kutyus.c:


Amúgy nekem is keverék kutyám van,és néhány keverék kutyus szebb tud lenni számomra,mint a fajtiszták.Viszont ebből s három fajtából mindenképp szeretnék majd egyet,természetesen a mentett Kutyáim mellé

2017. febr. 4. 20:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!