Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezt? Miért...

Miért csinálja ezt? Miért pisil be? Szándékosan?

Figyelt kérdés

Na szóval. Van egy 6 éves törpe schnauzer keverék kan kutyám. Nyaki porckorongsérve van, nem műttettük meg, szteroidos kezelést kap(ott) /szerdán infúzióban, csütörtökön kihagyás, pénteken infúzióban, szombaton tablettában (medrol 3 szem 32 mg-os) , ma (medrol 2 szem 32 mg-os), hétfőn majd (1 szem medrol) , kedden (fél szem medrol) , szerdán (fél szem medrol) és ennyi/

Már szerdától van, hogy nagyon sokat pisil, gondoltuk a szteroidtól, és többet is kakil (egy nap 2-szer). Volt, hogy sétáltunk egy nagyon kicsit és egyszer csak így konkrétan kipottyant belőle a kaki (ami nagyon lágy azóta), annyira volt ideje, hogy felvegye a "guggoló" pózt. Ma 4-szer (!!!!) pisilt be. Egyébként szobatiszta kutya (volt) . Tegnapelőtt 1-szer. Ma úgy volt, hogy 'reggel' kivittem pisilni (úgy 11-12 körül) és utána (az én hibámból, nem vittem ki elég hamar, de mentségemre szóljon, előtte kibírt ennyit gond nélkül) 5 órakor bepisilt. Felmostam, gondoltam ez az én hibám (az is volt) rá 10 percre megint bepisilt (nem ugyanoda) kiengedtem, még ott is pisilt egy csomót. Később, 7-kor megint bepisilt (2 órát nem bírt ki), aztán 9-kor megint bepisilt. Én már látok benne valami szándékosságot, vagy tényleg nem bír ki ennyit? 1 óránkét kell kivigyem pisilni? Már minden mozdulatában azt látom, mintha pisilni akarna. Ez a szteroidtól van, hogy ennyit pisil? Soha nem fog már helyre állni? Mindig ez lesz? Befog pisilni 2 óránként? Mitől lehet ez? Légyszíves segítsetek!

(Egyébként ugyanannyit megiszik, mint amennyit kipisil, ezzel nincs gond)

Előre is köszönök minden választ!



2017. febr. 5. 21:49
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A szteroid miatt .
2017. febr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!