Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hidegen sajtolt tapokkal mik...

Hidegen sajtolt tapokkal mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

Pl. A markus mühle vagy a premiernek is van és biztos más márkának is.


Szerette a kutyátok? Melyik márkát próbáltátok? Mi a véleményetek koncepcióról?


2017. febr. 6. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én kutyám már egy jó ideje a hidegen sajtolt Real Nature senior tápot ( [link] ) eszi a Fressnapfból. Ő mondjuk bármit megeszik, szóval nem igazán tudok mást mondani, mint hogy probléma nincs. A koncepció szimpatikus. És tényleg nagyon hamar elkezd szétesni a táp vízben, ahogy azt emlegetik a hidegen sajtolt tápoknál.
2017. febr. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És az most pozitív vagy negatív hogy szétesik a vízben?
2017. febr. 6. 22:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Pozitívként emlegetik, mondván könnyen emészthető, amiben van valami ráció. Valamelyik hidegen sajtolt tép gyártójának a honlapján láttam egy videót, ahol egy normál extrudált táppal hasonlították és az egy óra ecetes vízben ázás után még nem esett szét. Sajna én nem tudtam más táppal kipróbálni, mert nem volt otthon azóta se :)
2017. febr. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2017. febr. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!