Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tápot szeretnék váltani....

Tápot szeretnék váltani. Brit, Flatazor, Real Nature vagy Taste of Wild? Kinek mi a véleménye? Melyiket ajánlanátok? Ennél drágábbat nem szeretnék.

Figyelt kérdés
Másfél éves bull típusú kutyámnak új tápot keresek. Jelenleg a Platinumot eszi, nagyon szereti és semmi probléma nem lenne, ha nem fogyna tőle. Természetesen kap mellé most már kiegészítésként húst, de úgy gondolom, hogy ennyit nem ér egy táp, hogyha ennyire fogy tőle..

2017. febr. 7. 09:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy fogy tőle, nálunk egy 30 kilós boxer, és egy 32 kilós szintén bull típusú eb eszi, és jól néznek ki tőle. Nem lehet, hogy keveset adsz neki? Növelheted az adagot, amit a zacsira írnak, csak egy iránymutatás.


Egyébként a felsoroltjaidból mi próbáltuk már a Brit-et amit nem szerettek, sőt az egyik rendszeresen kihányta, és a Taste of the Wild-ból is több ízesítést, amiket szerettek, de gyorsan megunták.

A Real Nature-t mi nem próbáltuk, de itt az oldalon csupa jókat olvastam róla.

2017. febr. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

8 éves pitem jó ideje Britet eszik. Szereti is, és nagyon szép tőle. Nekünk nagyon bevált.


SZerintem vizsgáltasd ki dokival, mert sok kutya még a Friskies-en is elvan, nem fogy le, pedig abban aztán tényleg nem nagyon van tápanyag.

Vagy esetleg növeld az adagot.

2017. febr. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem staffordom van, brit caret evett mostmar ataltam vele a nyershusra. Taptol is szepvolt de duplajat kapta mint a javasolt adag. Annyit mondanek hogy tapot es hust egyutt ne kapjon mert maskepp bontja le a szervezet. Vagy csak tap vagy csak hus. Jobbnak tartom amugy a nyershust. Elejen szegeny kutya ahoz kepest hogy ragadozo egy pulyka nyakat is feloraig ragcsalt, annyira hozzaszokott ahoz hogy csak nyeli a tapot.
2017. febr. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én is brit care-el etetek. szereti a kutyus, sosem volt baja tőle, szép a szőre, jó a súlya, és ez szerintem még egész elfogadható árban van.
2017. febr. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az enyém Real Nature tápot eszik, szép a szőre, jó a súlya, egészséges, szereti nagyon. Nekünk bevált ;)

A Taste of wild-ról is jókat hallottam, főként itt, az oldalon, de mi még nem próbáltuk.

2017. febr. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! A Platinumból már a maximális adagot kapja az ő súlyához mérten, de azért is akarok tápot válltani, mert adnék neki többet belőle, de az már úgy nem lenne baráti ár, ígyse túlzottan az. Ő vékony hosszú típusú kutya, nehezen szedi föl a kilókat.Kölyökkorába Real Naturet kapott, de konzervvel kellett kevernünk, mert nem ette meg magába egy idő után.. Kissé válogatós. A platinumért szinte megőrül annyira szereti, de nem győzök neki többet adni, és nem tudom vajon tart e majd ez az őrület a többi tápnál is, nem szeretném megint finnyás lenne.
2017. febr. 8. 08:37
 7/8 anonim válasza:
Én a Britet és a Real Nature-t nem szeretem, mert sokat kakilt tőle a kutyám és állandóan éhes volt. A Taste of the wilde-ot ajánlom ezek közül, ebben van a legjobb összetétel a tápanyagokat illetően. Én a Pacific stream-et vettem meg régebben, leálltam vele, mert nekem drága.
2017. febr. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
Brit Care Endurance kacsás, meglocsolva akár némi brit lazacolajjal, attól biztos nem fog fogyni, ha persze ízlik neki, a webtap.hu-n van mindkettő.
2017. febr. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!