Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Helyes döntés ez? Jó lesz így...

Helyes döntés ez? Jó lesz így neki?

Figyelt kérdés

Nagy dilemmám van. Van egy 5 év körüli nagytestű, de nyugodt kutya a menhelyen, aki beteg. Sajnos a gyógyításhoz mindenképpen ki kellene őt emelni a környezetéből. A jelenlegi gyógykezelése nem tartható fenn sokáig.

Nagyon szeretném őt hazahozni, de lakásban lakom és napi kb 10 órát lenne egyedül.

A gondolatok kéregetik bennem egymást, hogy elhozni, vagy otthagyni számára a jobb.

Próbáltam neki gazdát találni, de egy 5 éves kutyánál ez már kb. lehetetlen.


Szerintetek mit kellene tennem?



2017. febr. 7. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A menhelynél szerintem jobb lenne neki.Ha úgy érzed,tudod vállalni,legalább addig hazaviheted ideiglenesen,amíg meg nem gyógyul.

Tudom milyen nehéz,hisz segíteni szeretnél,de hát nem nagyon lehet.

Ha úgy döntesz elhozod,akkor a maradék idődből minél többet tölts vele.A séta nem tudom,hogy menne a betegsége miatt,de 10 órát szerintem kibírna,még akkor is,ha becsúszna az elején pár baleset.

Próbáld meg elhozni,de beszéld meg a menhellyel,hogy csak ideiglenesen teszed,így ha úgy érzed,nem jó neki,bármennyire is fáj,de vissza tudod vinni

2017. febr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
vidd haza!
2017. febr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Vidd haza. A menhelyen egy ketrecben van ,vagy egyedul,vagy tobben nyomorognak es kis helyen. Ott biztos nem fog meggyogyulni.

A menhelytol még az is jobb,ha otthon van egyedul 10 orat. De utana otthon leszel es foglalkozol vele. Nyugodt legkorben,tiszta meleg helyen lesz. A menhelyi szornyu korulmenyektol az a 10 ora egyedullet sokkal jobb. Vidd haza.

2017. febr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a 10 óra egyedüllét matt problémázol, ne tedd! Annyi időt kibír ürítés nélkül, hacsak nem a hólyagjával van baj. Szerintem jó lesz neki nálad :)
2017. febr. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A gyógyszer amit kapnia kell terheli a veséjét, így többet pisil, mit normálisan. Egyébként a menhely nagyon korrekt, mindent megtesznek érte, ami erejükből teli. Azt hiszem megpróbálom vele, elhozom pár napra, figyelem, hogy jól érzi-e magát velem és ha igen, akkor velem marad.
2017. febr. 7. 19:47
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ki kell próbálni. Majd kiderül :) Gondolom a leírásod alapján szteroidot kaphat, az enyém is kapott, nem kellett gyakrabban miatta levinnem, csak többet ivott a szokásosnál, s bővebben ürített. Sok sikert a kutyushoz!
2017. febr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ez megnyugtató!
2017. febr. 9. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!