Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Parvós a volt férjem kiskutyáj...

Parvós a volt férjem kiskutyája. Olvasgattam utána, és az egyik cikkben, azt írták, hogy kisgyerek is lehet parvós. A kutyától elkaphatja a 3-évesem?

Figyelt kérdés
Én feltételeztem,hogy nem,de ez a cikk most elbizonytalanított,nem tudom engedjem e hétvégén a gyereket hozzá.

2017. febr. 8. 09:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg nem fogja az exed engedni, hogy a kutyát nyalogassa a gyerek. Persze, ne dramatizáld túl, reméljük a kutyus is meggyógyul. :)
2017. febr. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Nem fogja elkapni. De ügyes próbálkozás...
2017. febr. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
A parvo állatbetegség.
2017. febr. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom hol olvastál ilyet, parvó nem terjed emberre.
2017. febr. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%
Nem kaphatja el. Ki nem állhatom az ilyen nőket. Pont a burokban felnőtt gyerekek a legbetegesebbek. Immunrendszerük 0 a túlféltésnek hála. A gyerek pedig nemcsak a tiéd. Az apjának is joga van hozzá. Nem te döntöd el, hogy a gyerek mehet-e hozzá.
2017. febr. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

Emberre NEM veszélyes a parvó!


[link]

2017. febr. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Miért túl féltés????Rá lehet keresni,a neten,sok cikkben le van írva van emberi változata is,és itt olvastam véletlen,idegességemben félre!De hogy merészel bárki is ebből az írásból bármiféle következtetést levonni?Mellesleg most van gyógyulófélben,beteg volt a kicsi.Miért ne akarnám,hogy elvigye,teljesen jó baráti a kapcsolatunk.Kéthetente jön viszi,és bármikor viheti,mindennap beszélnek skypon.De látom sok a nőgyűlölő,beteg errefelé!
2017. febr. 8. 12:06
 8/14 anonim válasza:
100%

A kutya, macska parvovírusa nem terjed emberre.

Van viszont emberi parvovírus is, ami immunológiailag legyengült egyéneket betegít meg, ez viszont az állatra nem terjed át. A cikk, amit olvastál, lehet, összemosta a kettőt, főleg, ha nem orvosi oldalon olvastad. Szóval nyugodj meg!

2017. febr. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó a kapcsolatotok, akkor meg lehet beszélni vele, hogy fenntartásaid vannak a beteg kutya miatt.

Valahogy csak dűlőre juttok az ügyben.

2017. febr. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
Idegességedben félreolvastad? Akkor már előtte belelovagoltad magad...Nem kéne ennyire túlfélteni, meg hergelni saját magad.
2017. febr. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!