Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyen esetben nem lehet tenni...

Ilyen esetben nem lehet tenni semmit?

Figyelt kérdés

Pár nappal ezelőtt láttam egy hirdetést jófogáson amiben cavalier és bichon keverék kiskutyákat hirdettek. A hirdetés pár órán belül eltűnt, majd ma amikor ismét néztem az oldalt megint feltűnt azok a kiskutyák csak most már pénzért, más ember tette fel és bichon-ként árulja őket.

Nem lehet semmit se tenni? Nem csak ezeket a kutyákat "árulja" a kedves illető.

Helyi facebook-os kutyás csoportba kirakhatom? Vagy azt büntetik,rágalmazásnak számít?



2017. febr. 10. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem rágalmazás, az a rágalmazás ha olyat állítasz ami nem igaz. De ez az.

Betudom egyébként linkelni?

Én is mindig nézem jofogason a kutyákat, nem vásárlási céllal. Bár lehet jobb lenne ha nem néznem , olyan körülmények vannak , hogy siralmas.

2017. febr. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2017. febr. 10. 13:39
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, semmit nem lehet tenni. Azonkívül, hogy igyekezni kell minél több embert felvilágosítani és meggyőzni, hogy ne vegyenek ilyen helyről kutyát.
2017. febr. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!