Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Túletettük, mi baja lesz?

Túletettük, mi baja lesz?

Figyelt kérdés

Kistestű 5-6 éves kutya. Anya adott neki egy nagy tányér kaját és én is. Melegítettem kb 1,5-2 adag gulyáslevest,de nem tetszett a szaga,és volt egy kis tejföl a 800g-os doboz alján, abba bele öntöttem, rá kenyérhéj,sajtkrém. Tehát jó testes kaja. Elkezdte enni,de csak nyammogott, azt hittem nem ízlik neki,ezért adtam neki tepertőt. Utána mondta anya, hogy ő már hátul megetette.

Félek, hogy baja lesz :( Kaja után egyből bevackolt a szalmába. Félek kimenni megnézni mert néha átjön a szomszéd nagy kutyája. :( Szerintetek lesz baja?



2017. febr. 10. 19:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
14%
Semmi baja nem lesz. Láttál már kutyát, amelyik visszautasított kaját?
2017. febr. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Valahol olvastam, hogyha bezabál meghalhat.
2017. febr. 10. 19:55
 3/23 anonim ***** válasza:
89%

Ha mindig "moslékot" kap enni, az nem jó neki.

A kutyáknak árt a fűszeres kaja.

Neki való étellel kellene etetni.

Ha most nagyon bezabált, akkor lehet, hogy kihányja, vagy lesz egy kis hasmenése, de nem hiszem, hogy nagyon nagy baja lenne tőle. Azért figyeljétek, hogy jól van-e.

Viszont mindenképpen jó lenne, ha átgondolnátok az etetését.

2017. febr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%

Ugye ez kamu kérdés? Ezek közül egyik sem kutyának való étel, nem csodálkoznék, ha rosszul lenne.

Menj ki és nézd meg, ha rosszul van, akkor állatorvos. A szomszédnak szólni kell, hogy csináljon valamit a kutyájával.

A ti kutyátokat pedig normális táppal etessétek ne moslékkal.

2017. febr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
77%

"Melegítettem kb 1,5-2 adag gulyáslevest,de nem tetszett a szaga,és volt egy kis tejföl a 800g-os doboz alján, abba bele öntöttem, rá kenyérhéj,sajtkrém. Tehát jó testes kaja"


Ez nem testes kaja b@ szki, hanem moslék! Keress a kutyának egy normális gazdit, és vegyél helyette disznót. Annak odaadhatsz minden szart, aminek nem tetszik a szaga.

2017. febr. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
21%
A legrosszabb ami tortenhet, hogy hanyni fog egy nagyot.
2017. febr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
75%
Nem lesz komolyabb baja, maximum hányni fog.
2017. febr. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem eszi meg a tápot.
2017. febr. 10. 20:06
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Milyen tappal probalkoztatok?
2017. febr. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
3-4 fajtával,egyiket sem érte, hiába nem adtam neki mást napokig. Már saját hányt, de akkor sem ette meg.
2017. febr. 10. 20:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!