Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Súlyhúzáshoz hogy kezdjek...

Súlyhúzáshoz hogy kezdjek bele? Dp szűrés muszáj? Milyen százalekos osszetetelu tap kell?

Figyelt kérdés

#kutya #táp #sport #DP szures
2017. febr. 10. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz ártani a kutyádnak, akkor igen, muszáj a dp szűrés, ugyanis ebből fogod látni, alkalmas-e egyáltalán a súlyhúzásra. Ha dp-s akkor nagyon sokat ronthat az állapotán.

Magát a súlyhúzást fokozatosan kell elkezdeni, súlyhúzó hámot használj, ami erre van kitalálva, mert anatómiailag az a legjobb. Érdemes úgy kezdeni, hogy a hám végére rákötsz egy pet palackot (akár kaviccsal feltöltve), ezzel megszokja, hogy van valami mögötte, ami zörög is. Utána lehet láncot is rákötni, aminek már nagyobb súlya van, később egy autógumit, és így tovább. A lényeg a fokozatosság, és a türelem - viszont ha a kutyád nem akarja csinálni, ne kényszerítsd.

2017. febr. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitseget. Termeszetesen nem akarok neki artani. Imadni fogja. Hamot lamcot mar megszokta mert lancporazzal setal. De ha megis ugy dont hogy nem szeretne csinalni termeszetesen nem eroltetem. Addig orom nekem is amig neki is. Mivel egy nagyon aktiv kutya. Ugy gondoltam jot tenne neki egy kis sport. :)
2017. febr. 11. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!