Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen minőségű a decathlonos...

Milyen minőségű a decathlonos kutyakaja? Van olyan happy dog josera szintű?

Figyelt kérdés

2017. febr. 11. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez az?

[link]

"nyershamu: 6,2%, nyers cellulóz: 2,5%,"


Ezt biztosan nem venném meg

2017. febr. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen erre gondoltam.
2017. febr. 12. 10:01
 3/7 anonim ***** válasza:
#1 Ember, ezek _analitikai_ összetevők.
2017. febr. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amúgy fogalmam sincs. Nyilván ennyi pénzért sokat ne várjon az ember. Az összetevők listáján nem véletlenül nem szerepel a "hús" szó. "Állati fehérje", ez ugye a mindenféle hulladék szart jelenti, ami a feldolgozás után marad.
2017. febr. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#1, na jó, el is magyarázom, hátha megmarad:

-hamutartalom: fogod az egész kaját és elégeted magas hőmérsékleten, ami visszamarad az a hamu, ez mindenféle nem szerves anyag, ásványi anyagok

-cellulóztartalom: emészthetetlen növényi rostok

2017. febr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hamu meg növényi rost minden tápban van, kb. hasonló mennyiségben, úgyhogy nem értem az első válaszoló felháborodását


én személy szerint nem venném meg ezt a tápot, ezért?

- a kilós ára gyanúsan olcsó (416 Ft-ért); a jó minőségű tápoknál 8-900 Ft a kilós ár inkább

- tartósítószer van benne

- kissé alacsony a fehérjetartalma

- nem elég ismert márka- vagyis nem bízok benne


Én Happy Dog Supreme-mel etetem a kutyám, eddig ez vált be a legjobban.

(Korábban volt Panzi FitActive, Josera, Eukanuba, Royal Canin és Hill's, de ezek nem jöttek be nekünk.)

2017. febr. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyilván a sportoló-mániás célközönség, akiknek még kutyájuk is van, lett megcélozva, ami nyilván kiválóbb marketing fogás, mint kiváló táp. Ki kell próbálni hogy mit szól hozzá az eb, aztán ha biztosan jót akarunk, akkor vegyünk neki Pl.: Brit Premium vagy Brit Care tápot az már ezer éve bizonyította, hogy meg van benne minden ami kell és még az ára is kiváló. Valamelyik Premium 15kg-os ára a webtap.hu-n kb.: 500ft/kg körül van.
2017. febr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!