Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi ez a spanyol agár őrület?

Mi ez a spanyol agár őrület?

Figyelt kérdés
Miről maradtam le?
2017. febr. 11. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Csak valakinek megtetszett a fajta és feltett egy csomó kérdést
2017. febr. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
2017. febr. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

#1

Nem teljesen.


[link]

[link]

[link]

[link]

2017. febr. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ó már értem, hát ez szomorú :/
2017. febr. 11. 19:42
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Borzalmas amit csinálnak, szégyellhetik magukat! Azok a szerencsétlen ártatlan kutyák mindent megtesznek a szeretett "gazdijukért", a lelküket kidolgozzák, azok a szemétládák meg így bánnak velük, mint ócska használati tárgyakkal. Még a kivégzési módszereik is a legkegyetlenebbek. Ne értsetek félre, semmiképp sem helyes az, ha valaki meg akar szabadulni a kutyájától, de még ha meg is akarja tenni, akkor legalább gyorsan intézné el. De ezek meg arra törekszenek, hogy minél többet szenvedjen az állat: felakasztják őket egy fára az erdőben úgy, hogy a hátsó lábaik még éppen leérnek a földre, és órákig toporognak, majd amikor már teljesen kimerültek, akkor abbahagyják és tulajdonképpen saját magukat fojtják meg; savval öntik le őket; autó után kötik őket, és ha valamelyik nem bírja az iramot, vagy megbotlik, akkor meg se állnak, húzatják őket tovább a kocsi után, míg bele nem hal a sérüléseibe; sokaknak eltörik a lábát/mendencéjét, vagy kipeckelik a száját, és úgy hagyják magukra; vagy kiszáradt kutakba dobják őket; de az agyonverés se ritka.

Ezek tulajdonképpen a legkegyetlenebb kivégzési módszerek, és egyszerűen nem értem, hogy mivel szolgáltak rá ezek az állatok, akik valószínűleg soha nem ártottak senkinek sem.

Borzalmasan érzem magam emiatt, hogy itt tart a az emberi civilizáció a 21. században, hogy egy érző lényt ilyen módszerekkel kínozhatnak, és senki nem tehet ez ellen semmit.

Az egész világban meg szabadon mászkálnak gyilkosok és pszichopaták, akiket ha elkapnak is csak börtönbe kerülnek, szinte luxus körülmények közé, ahhoz képest, amit megérdemelnének. Na ők pedig igazán megérdemelnék, hogy "érezzék a törődést".

Most komolyan, egy kutya mit ártott bárkinek is? Semmi erkölcsi érzék vagy együttérzés nincs ezekben az elmebeteg spanyolokban?!

2017. febr. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az emberi civilizáció nem itt tart, ezek a félemberek vannak ezer évvel lemaradva.
2017. febr. 12. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%

Engem is nagyon meghökkentett,hogy ilyen létezik a mai világban.Hogy se a kormány,se semmilyen állatvédő szervezet nem tesz semmit.Jobb lenne a PETA is ezen kattogna...

Azoknak az embereknek akik meg képesek ilyet tenni,saját maguknak is ugyanezt, neadjisten rosszabbat kívánok...Az ilyeneknek a börtön is kevés...

2017. febr. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem spanyoloknál a felesleges gyerekkel is ezt teszik..
2017. febr. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!