Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek egyedül élő,...

Szerintetek egyedül élő, teljes munkaidőben dolgozó személy bevállalhat-e egy aktívabb terelőkutyát?

Figyelt kérdés
Vagy egyáltalán, melyik kutya viseli jobban az egyedüllétet? Esetleg egy macska?

2017. febr. 11. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Pontosan milyen fajtáról van szó? Minden normális kutyának ki kell bírnia 8 órát.
2017. febr. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az ausztrál juhász a szívem csücske... De nem biztos, hogy az életkörülményeimet figyelembe véve ő lenne a legjobb választás :(
2017. febr. 11. 19:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát Írd le hogy napi szinten mit tudnál nyújtani neki :) úgy könnyebb lesz
2017. febr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rövidebb reggeli, és hosszabb esti séták... Hétvégén vinném kirándulni is, meg frizbizne és trükköket tanulna :)
2017. febr. 11. 20:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor miért ne lenne elég?
2017. febr. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem simán bevállalhatod. Mások még ennél kevesebb foglalkozással is tartanak hasonló fajtákat.


Ha tényleg annyit fogsz vele törődni mint írtad, akkor jó gazdija leszel. Sőt, már ez is erre utal, hogy elbizonytalanodtál és kiírtad ezt a kérdést. :)

2017. febr. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az jó...:) Később a tervek szerint csatlakozik majd hozzá egy macska is :)
2017. febr. 12. 16:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Késöbb? Szerintem jobb össze szoktatni őket nehogy késöbb bántsák egymást!
2017. febr. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mennyire jó ötlet egyszerre behozni egy izgő-mozgó kutyát és egy hiperaktív macskát. Jobb volna inkább egyesével... Pláne, hogy eddig nem volt még se kutyám, se macskám. Természetüket illetően szerintem passzolnának egymáshoz, csak a kutyát kell megtanítani, hogy ne üldözze és ne tarolja le a macskát, se az élőhelyét a nagy lelkesedésében... Utána meg a kettőt együtt, hogy ne bontsák le a házat.
2017. febr. 13. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!