Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vannak olyan kutyafajták,...

Vannak olyan kutyafajták, amik általában "keményen" szeretnek játszani? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Pl ráfog a kötélre és húzza, lehet vele birkózni, tehát bírja a strapát :D előző kutyám ilyen volt, most hasonló kutyust keresek :) egyetlen feltételem hogy rövidszőrű legyen

2017. febr. 12. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a bull tipusúak között nézelődj, szeretnek rongyozni, kötelet húzni, szerintem birkózni is lehet velük :) csak kutyaiskolába érdemes vinni őket a szocializáció és nevelés miatt, kint a legtöbbjük nem tartható. Konkrétan a bullterrierekre, pitekre, amstaffokra gondolok vagy rottweiler
2017. febr. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

😅😅 az én pincser csivava foxi keverékem is ilyen kis segdugo de ugy rángatja a kötelet meg olyan bika mint egy pitbull 😅 bár birkozni nem merek vele mert félek hiaz kistestü de esküszöm a pórázzal elhúz a kis dög😅😅 de amugy ja a többinek igaza van pitbullok staffik amerikai bulldogok boxerek.

Nem tudom miért kéne kutyzasuliba vinni csak azért hogy szocializálódjon meg csak azért mert pitbul v staffi ha a gazdája megneveli olyan is lehet mint egy kis cica. Ugyan úgy aki a csivaváját nem neveli meg azis megharapja az embert söt a csivava a természetéböl adódoan egy idegbeteg kis kutya meg a yorkik is.

2017. febr. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bull típusú terrierek, bulldogok, rottweiler. Ha a méret nem számít, akkor bullmasztiff, bordeaux-i dog. :)
2017. febr. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pitbull,amstaff, bullzerier stb... Nagyon vigyazni kell veluk. Jol kell oket nevelni.
2017. febr. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az amsatffom elég keményen játszik. Imádja végigrágcsálni az alkarom, ha "bevadul" (értsd: belelkesedik), akkor néha fáj. Elég egyszer rászólni, rögtön abbahagyja.

A 4 és 8 éves lányaimat viszont még véletlenül sem "harapta" meg, pedig őket is így csócsálja. :)

A kötelezés dettó. Én meg tudom pörgetni, úgy ráfog a kötélre. A lányaimnál meg csak tartja, eszében sincs megrántani, elszaladni vele.

2017. febr. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem a vizslám is ilyen :)

német vizsla/pointer stb.

2017. febr. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amstaff németjuhasz keverekem van. Nekem raharap a kötélre és forgatom.
2017. febr. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!