Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy németjuhász amstaff...

Egy németjuhász amstaff keveréknek 2 évesen vágás nélkül fel lehet állítani a fülét? Pl porcerősítővel?

Figyelt kérdés

2017. febr. 12. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2017. febr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Ha álló fülűnek született, akkor az minden kiegészítő nélkül felállt volna. Ha nem áll a füle, semmivel nem tudod befolyásolni .
2017. febr. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem.

De mit számít, hogy áll a füle keverék kutyának?

2017. febr. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Alaszlo80 válasza:
Nem, de pont úgy jó a füle, ahogy van! Nem kell divatozni, meg efféle marhaságokkal foglalkozni. Inkább töltsetek együtt minél több időt!
2017. febr. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem ertem miert problema, hogy szeretnem, hogy aljon a füle. Így is szeretem. Csak gondoltam meg aranyosabb lenne. Amint latjatok nem csinalok belole ugyet. Igy is szeretem. Ha nem szeretnem igy akkor vagatnam a fulet. De nem tennek ilyet vele. Mert tudom hogy faj neki. Es tok folosleges fajdalmat okozni neki.Idot nem tudok vele többet tölteni. Mivel egy atlag nap ugy nez ki, hogy hazajovok veluk vagyok,kiveve: fürdes, eves stb. Amig nem megyek suliba. Utana mikor haza erek kezdodik eloröl.
2017. febr. 18. 16:15
 6/7 A kérdező kommentje:
De ha nem lehet megoldani fajdalom nelkul akkor nem. :)
2017. febr. 18. 16:16
 7/7 anonim ***** válasza:
2 évesen egyébként akkor is felesleges lenne vágatni, ha akarnád, mert már nem állna fel neki, ezt kölyökkorban lehet csak kivitelezni.
2017. febr. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!