Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meghalt a 10 éves kiskutyám,...

Meghalt a 10 éves kiskutyám, nagyon szomorú vagyok és nem tudom a halála okát!?

Figyelt kérdés
A mai napon 2017. feb. 12. húnyt el a kiskutyám, igazából nem tudni miért. Reggel kimentem, és az óljából lógott ki a feje, de már nem lélegzett, és eltemettük.. 10 éves volt, viszont volt egy balesete 2 hónapja. Egy nagyobb kutya átharapta a lábát. Voltunk vele orvosnál el lett látva, begyógyult a lába. viszont látszott rajta, hogy nagyon stresszes. Utóbbi hónapokban ki se jött az óljából, ill. 3 hete nőtt egy daganat a feje tetején. Nem tudtuk mi az, nem nézettük meg. Mi okozhatta a halálát? Az öregsége? Egész nap sirok fiú létemre, hogyan tudnám megvigasztalni magamat? Az életemet adnám hogy még akár 1 percre láthassam. Valaki tudna válaszolni, mert most nem tudom hogyan tovább.. :'(

2017. febr. 12. 16:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Lehet, hogy a daganat miatt halt meg, nem értem miért nem vittétek orvoshoz... De biztosat csak orvos tud mondani boncolás után.
2017. febr. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%
Megfagyott ?
2017. febr. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
"3 hete nőtt egy daganat a feje tetején. Nem tudtuk mi az, nem nézettük meg" gratulàlok...
2017. febr. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Sírsz, de nem voltál képes elérni, hogy amikor olyan állapotban volt, hogy az óljából sem jött ki, akkor orvossal megnézeted. A daganatról már nem is teszek említést.
2017. febr. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%

Őszinte részvétem! Én egy hete veszítettem el a 8 éves cicámat, és ami még rosszabb, hogy nem is magától "ment el", hanem én vittem el az orvoshoz, hogy altassa el, mert már nagyon szenvedett. Tehát én mondtam ki a halálos ítéletét a legjobb barátomnak... :'(


Ne szégyelld a könnyeidet, ez ilyenkor természetes és érthető.

A leírtak alapján a kutyád rákos lehetett, ebben a korban ez nem is olyan ritka, sajnos. A nagyszüleim kutyája is rákban ment el, 13 évesen.


Tudom, hogy ez nem nagy vigasz, de gondolj arra, hogy a barátod szép kort megért, és jó gazdija voltál, legalább is ő biztosan így gondolta, és nagyon szeretett téged. Most pedig biztos nem akarná, hogy szomorkodj miatta, azt szeretné hogy lépj tovább és legyél olyan boldog amilyennek ő szeretett. Tegyél ki róla egy fényképet a szobádba, gyújts egy gyertyát és gondolj arra, hogy ő már egy jobb helyen van, ott, ahol már nem fáj semmi sem...

2017. febr. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Szóval több mint valószinű, szerintetek az egy rosszindulatú daganat volt, és az okozta?
2017. febr. 12. 16:38
 7/16 anonim válasza:
97%
Ezt már nem tudjuk meg. Lehet abban a verekedésben nem csak a lába sérült és más problémája is lett amit esetleg nem vett észre az orvos sem.lehet az okozta a daganatot. De egy 10 éves kutya már nem fiatal. Az is lehet valamiféle vegyszer vagy méreg került a szervezetébe.sajnos abban igazat kell adjak az előttem lévőknek,hogy ezzel akkor kellett volna foglalkozni mikor még élt. Sokan ilyenkor másik kutyát veszen mások pedig hallani sem akarnak róla. Ezt neked kell érezned. De őt el kell engedned még akkor is ha ez most elképzelhetetlen.
2017. febr. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
"Utóbbi hónapokban ki se jött az óljából". Azért ez gyanús lehetett volna, ráadásul, ha neked is feltűnt, akkor miért nem próbáltad kideríteni az okát?
2017. febr. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
97%

Ilyenkor nem nagyon értem, mit vár a kérdező... honnan tudhatnák vadidegenek, hogy a kutyád mitől-miben halt meg? Még állatorvos se tudná megmondani ránézésre sem, csak boncolás után. Enélkül sose fogod megtudni, találgatni meg minek.

Az meg, hogy nem vittétek állatorvoshoz a daganat és a levertsége ellenére, vagyis hogy nyilvánvalóan betegség jeleit mutatta... erre se nagyon van mit mondani.

2017. febr. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
De te normális vagy kérdező? Ha láttátok a fején a daganatot, akkor miért nem vittétek orvoshoz? Nem értem az ilyen embereket... Amikor még lehetett volna segíteni sz@rtatok rá, most meg húzod a szádat...
2017. febr. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!