Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan ne legyek ennyire...

Hogyan ne legyek ennyire turelmetlen?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Lesz egy kutyám március tájt.. Tudom, elég gagyi kérdés, de ANNYIRA turelmetlen vagyok!!! Mivel csillapitsam magam? Probáltam nem nagyon gondolni rá, mert akkor elkezdek besz. a szuleimnek, és amikor már tulzásba esek, az mindig idegesiti oket... Pontosan egy máltai selyemkutyám lesz, és már nagyon várom.. (Bocs az ékezetekért, csak az á meg az é megy.. :/)

2017. febr. 12. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Írjál naplót, neten blogot. Írd ki magadból a türelmetlenséged.
2017. febr. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős :) hidd el,ha eltereled valami mással a figyelmedet, csak úgy repül az idő:) én is így csináltam anno.


Aranyos vagy :D

2017. febr. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Keresgélj kutyaiskolák után, keress szimi orvosokat, ügyeleteket, olvass a nevelésről megfelelő tartásról. Szóval készülődj, nekem elhiheted sokkal könnyebb úgy kutyátni hogy már tudod mi hol van, mi hogy megy nem totál "hülyén" belevágni :) én is nagyon vártam a kutyim
2017. febr. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress játékokat amiket vennél, írj össze trükköket amiket tanítanál, válassz kozmetikust+orvost+sulit neki :)
2017. febr. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kutass a neten. Olvasd el c. Millan könyveit vagy más kutyas könyveket.
2017. febr. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is csatlakozom! olvass a kutyanevelés után hasonlók. nekem is volt egyszer hogy örökbe fogadtunk egy kutyát, és aztán jelentkezett a gazdája, és amiért becsületesen visszaadtuk ígért egy kiskutyát (ez a kutya fajtatatiszta foxi volt)egy évet kellett várnom, és nem jelentkeztek (azota sem :D)ugy hogy tudom milyen ez. a másik (mostani)kutyusomra nem kellett sokat, kb egy hete, várnom, de addig kiolvastam az összes kutya nevelésről szóló netes fórumot :D
2017. febr. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek a jo kommenteket.! :)) <3 Már kb. utána olvastam, mit, s hogy kell, de azt hiszem tényleg belefogok egy konyvbe, vagy max keresek egy hosszabb ismertetot.. De tényleg koszi srácok!! :D
2017. febr. 13. 18:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Keresgélj ovass utana a kutyafajtanak. Keress olyan embert akivel tudsz a kutyakrol beszelgetni. Beszeld ki valakivel aki érdekel. Pl. nekem is irj nyugottan. :)
2017. febr. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!