Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mire van szüksége a nápolyi...

Mire van szüksége a nápolyi masztiffnak?

Figyelt kérdés
Az etetésével, nevelésével, betegségeivel és úgy általánosan a tartásával kapcsolatban már meglehetősen kiműveltem magam, tehát tisztában vagyok azzal, hogy milyen kutyát szeretnék. A kérdésem az lenne, hogy milyen típusú nyakörvet és pórázt ajánlanátok neki? Bolhanyakörvet nem szeretnék, inkább a cseppentős megoldás híve vagyok. A hétköznapokban nem szeretném, ha lenne rajta nyakörv, csak a sétáltatások alkalmával. Láncos nyakörv kizárva. Van olyan típusú póráz, amelyik ez a "fojtó" nyakörv és póráz egyben, de nem tudom ez jó lenne-e neki. Anyósom Bernáthegyi keverék kutyusának vettünk ilyet és nála bevált, de a két fajta elég különböző. Ti mit ajánlanátok?

2017. febr. 13. 12:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Én egy sima nagyméretű szövet nyakörvet javasolnék, hozzá pedig egy 2 méteres (nem flexi!!!) pórázt.
2017. febr. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!