Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya vonyít egyedül, mit tegyek?

Kutya vonyít egyedül, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

1,5 hónapja hoztam el a kutyusom (9hónapos kan kínai meztelen). Ha dolgozni megyek, kénytelen vagyok egyedül hagyni, ez azért gond, mert 4 műszakban dolgozom egy gyárban és van amikor éjszakára kell egyedül hagynom. Ha egyedül van vonyít ugat 1 órán keresztül.. 2 szomszéd már panaszkodott miatta és aláírást kezdtek gyűjteni a kutyám ellen.. Ha mennie kell nyilván megyek énis vele, de ez a munkámba is kerülne.. Nincs valakinek tapasztalata hogy mivel tudnám elérni hogy ne ugasson? A fokozatos szoktatás nála nem működik..



2017. febr. 15. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugatásgátlót használhatsz hozzá. Még mindig jobb, mint a feljelentés.
2017. febr. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szeparációs szorongás. Alakíts ki neki egy szobakennelt amiben biztonságban érezheti magát és oda csukd be ha elmész
2017. febr. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Van saját kuckója de bezárva mégjobban ugat és kárt tesz magában a szabadulás miatt.. ugatásgátló nyakörvre gondoltam már. Persze nem elektromosat hanem ami spray-vel müködik. Valakinek van tapasztalata erről?
2017. febr. 15. 14:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én használok, elektromosat. Akkor kell, amikor megyünk tréningezni. Ha rajtuk múlna végig üvöltenék az őv-t, amíg rájuk nem kerül a sor és teljesen kifárasztanák magukat. Semmi gondjuk nincs vele, az első pár alkalommal csodálkoztak, meglepődtek, de nem volt semmi bajuk, meg se hatotta őket. Valamelyik sokáig bepróbálkozott, az egyik pedig pláne megtanulta kijátszani, olyan halkan nyüsszög, amit még nem érzékel a nyakörv.
2017. febr. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ne hagyd egyedül az talán jó megoldás ?!:)

Biztos el van kényeztette , fogadjunk hogy vele alszol???

Kiváncsi vagyok :)

2017. febr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!