Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak valami van a...

A kutyámnak valami van a fülével, kezelhetem egyedül?

Figyelt kérdés
Szóval ugyan ezzel a problémával voltunk már orvosnál, a cseppnek amit megvetetett velünk megvan még több mint fele. Arra gondoltam hogy csinálok még egy egy hetes kúrát hátha ismét segít. Csinálhatom egyedül vagy csak orvosi "tanácsra/előírásra" szabad? Ha nem hat akkor elvisszük másik orvoshoz, de addig is inkább ezt próbálnám meg mert egyrész nem akarom kidobni az egész üvegcsét(10-12 000ft volt), másrészt baromi sokat kérnek az orvosok már egy kontrollért is..(6000ft körül) szóval szerintetek? A tünetei egyébként sűrű fejrázás(jó sok, föként séta elején és végén), ritka fülvakarászás (napi 0-2) a fülének nincs szaga.

2017. febr. 15. 22:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%
Hátha jót akarsz neki vidd orvoshoz. Inkább szakember csinálja ha szereted a kutyát 6000 az semmi (csak ha szereted)
2017. febr. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%

Másik orvos. Cseppet vidd magaddal. Lehet, nem jól diagnosztizálta a fül betegséget és nem pont az a csepp jó rá.

ha pedig valami erős az a fülcsepp, hogy egy hetes kezelést írt elő a doki, akkor ne is használd a magad feje után. Nagyobb kárt csinálhatsz, mint ami most van.

2017. febr. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A 6000 az még simán nem a kezelés... jó is lenne ha csak annyi lenne. A cseppezést korábban is én csináltam.
2017. febr. 15. 22:24
 4/15 A kérdező kommentje:
Jó akkor elviszem a másikhoz hátha az is ránk sóz valami drága szart.
2017. febr. 15. 22:26
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk mi baja a kutyádnak, nem tudjuk milyen cseppről van szó. A kezelő orvosa tudna rá válaszolni - telefonon is felhívhatod -, vagy kérdezd meg ezt a dokit, talán pontosabb ismeretekkel tud nem laikus választ adni.


[link]

2017. febr. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ahogy a második irja. Mikor a kutyámnak fulattkaja volt sima gyulladasnak nézték először és ezért az elso csepp nem is volt jó. Miután lejjebb ment a gyulladás látták hogy attka.


Nem tudom te milyen dokihoz jársz érdemes lenne korbekerdezni. Nálunk Tatabányán egy sima fülvizsgálat max 3000 ft. A csepp 4000 körül volt. De mikor nem először mentem volt hogy a fulvizsgalatert nem is kértek pénzt.

2017. febr. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Felénk szerintem nincs olyan hogy ingyenes vizsgálat... nem tudom a másik orvos mennyire korrekt és hozzáértő, pár napja voltunk nála a nyuszimmal mert beteg volt, 5 db antibiotikum fecskendő + a vizsgálat 10 000ft volt, ő egy-kettő meggyógyult. Az atkás fül elvileg viszket és bűzlik, viszont az én kutyám nem sűrűn vakarja és nem is büdös a füle, hát nemtom
2017. febr. 15. 22:41
 8/15 anonim ***** válasza:

Tényleg büdös volt. De csak mikor már nagyon durva volt a helyzet. Alapból nem amikor nem volt sok az attka.


Hát nekünk szoktak ilyet csinálni hogy ingyen raneznek de mi ugye mindig oda járunk ismernek.

2017. febr. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
37%

Nálunk is volt egyszer, hogy semmi nem segített.

Nem volt semmi extra baja a kutyának, de ahogy írtad, folyamatosan rázta a fejét.


Aztán végre valaki felírta a SUROLAN nevezetű, sűrű állagú fülcseppet.

Az tényleg hatott.


Nem kell hozzá állatorvos, csak amíg felírja, aztán te csinálsz mindent. (kutya fülébe csepegtetés)


Egyébként ne foglalkozz a sok beteg és rossz akaró hozzászólóval.


Ha nem veszed meg a 100000000 forintos gyógyszert naponta akkor gonosz gazdi vagy, SZERINTÜK.


Megnézném, hogy ha az EMBER gyerekeknél nem lenne TB, akkor milyen sűrűn vinnék orvoshoz a csemetéjüket, minden pillanatban, és mindenért.

2017. febr. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%

ma 22:57

Nem látom sehol sem, hogy valaki a többezer forintos cseppeket hiányolta volna. Honnan tudod, hogy egyáltalán mi a baja a kérdező kutyájának a fülének?

Miből gondolod, hogy ami a te kutyádnak jó volt, az majd jó lesz a kérdezőjének is?


Ha egy füllel gondok vannak, netán visszatérő gondok, akkor a jó orvos eleve váladék mintát vesz és mehet a laborba. Annyiféle fülbetegség van. Az orvos sem isten, hogy bekukk és azonnal löki a tutit.

2017. febr. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!