Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit szólnál, ha "túszul...

Mit szólnál, ha "túszul ejteném" a házam elé kaksizó kutyádat?

Figyelt kérdés

Mikor te elmélyülten bambulod a telefonodat, vagy éppen két utcányira

le vagy maradva a kedvencedtől, ezért nem is látod (vagy csak nem akarod meglátni?) hogy megtörtént az eset, és ügyesen ott hagynád. Én meg kirontanék, a saját kutyám pórázát a tiédre tenném, aztán várnám, hogy mikor tűnik fel a gazda. Nos?


2017. febr. 16. 10:17
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
80%
Egyrészt a legtöbb kutya nem engedi, hogy egy idegen csak úgy pórázra fogja, másrészt ezzel büntényt is követsz el, mert elrablod a kutyát.
2017. febr. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Rabolja a fene, ő van az én területemen, hoppá. Egy kakáló kutya pedig kiszolgáltatott. És nem megtartani akarom, hanem elcserélni: vedd fel az ürüléket, visszakapod a kulagyárat.
2017. febr. 16. 10:28
 3/36 anonim ***** válasza:
89%

Hát az én kutyámmal ezt nem tennéd meg az tuti.

De más gazda simán feljelenthet lopásért...


Egyébként velem történt ilyen: a kertben tevékenykedtem, és láttam, hogy kutyus guggol a kerítésünk előtt, gazdi nem figyel, majd el akar sétálni. Kérdeztem, van-e zacsija, vagy adjak, hogy fel tudja szedni a végterméket? Nem volt neki, elfogadta tőlem.

SZóval ezt rosszindulat nélkül is meg tudod oldani, ha ott vagy, és látod.

2017. febr. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom, ez velem nem fordulhatna elő, mert minden esetben összeszedem és a kutyám se megy tőlem pár méternél messzebb.
2017. febr. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
74%
Keress fel pszichiátert ba.d meg, mert ez már segítség nélkül nem kontrollálható...
2017. febr. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Második válaszoló, múltkor úgy jártam, hogy láttam, amint a gazda direkt kilő, hogy ne kelljen felvennie. Még utána is kiabáltam, hogy ne fusson el, vegye fel. A kutya még itt guggolt konkrétan, mikor az a paprikajancsi direkt hátra sem nézve elnyargalt. Na most én itthon dolgozok, a franciaajtón át pont a kertet látom, és elegem van. Az volt az utolsó, aki büntetlenül megtette. Innentől vagy a slagot hozom, vagy a kutyát fogom itt, (ha kell az én kutyám segítségével) amíg a szentséges gazdi fel nem takarít.


Harmadik válaszolónak kézcsókom/üdvözletem. De komolyan, nem viccből. Aki nem hagyja szét, annak nincs min felháborodnia, és te nem vagy, tehát nyilván igazat írsz. Több ilyen kutyatartó kellene.

2017. febr. 16. 10:41
 7/36 A kérdező kommentje:
Ötöském, te pedig kérd meg a mamádat, hogy csiszoljon még a modorodon, van mit. Látom nálad betalált a dolog, hát akkor szedd fel szépen az ürüléket.
2017. febr. 16. 10:42
 8/36 A kérdező kommentje:

"más gazda simán feljelenthet lopásért... "

Úgy érted, hogy előbb elmész a rendőrségre feljelenteni, miközben nálam hagyod a kutyádat, mint lehajolj és felszedd a kakáját? Az igen, te aztán szereted a kis kedvencedet.

2017. febr. 16. 10:45
 9/36 anonim ***** válasza:
58%

Érdekelne hogy egy kiképzett acsarkodó moszkvai őrkutyával hogy teszed meg :"D


A másik az hogy normális ember mindig összeszedi maga után a piszkot.


Illetve érdekelne hogy hogy kivitelezed. Most komolyan. Ki annyira függő hogy a tőle max. 2 méterre lévő kutyáját ilyen szinten figyelmen kívül hagyja.

Ja és 1-2 felelőtlen falusi "állattartón" kívül én még senkit nem láttam aki olyan szinten lexarta volna a kutyáját hogy hagyja hadd menjen XD


Hogy én mit csinálnék? Semmit. Állnék és beleröhögnék a pofádba mikor a kutyám leránt a Földre és rángatni kezd téged. Aztán 5 perc múlva leszedném rólad,megrugdosnálak és telefújnám a pofád paprika spray-el (biztonsági okokból mindig van nálam)


Ott hagynálak. Hogy hogy vánszorogsz el a legközelebbi kórházig, a te bajod, barátom :)

2017. febr. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
80%

"Úgy érted, hogy előbb elmész a rendőrségre feljelenteni, "


NEM, egyszerüen felhívnám a rendörséget, hogy fogvarartod a kutyámat. (Látom, megrekedtél a középkorban!)


10 percen belül ott vannak, és téged vesznek elö.

2017. febr. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!