Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miskárolt kutyát, amin tölcsér...

Miskárolt kutyát, amin tölcsér van, hogyan fárasszam ki? Le nem vehetem róla, próbáltam. Túlságosan futnia nem lehet, összevissza nem ehet (jutalomfalatra gondolok). Tudom, hogy csak néhány nap az egész, de látszik rajta, hogy energia túltengése van.

Figyelt kérdés
2017. febr. 16. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudod kifárasztani. Mivel pihenésre, kímélésre van szüksége, sajnos az energia gyűlni fog benne.
2017. febr. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Gondolom tápot kap így ha nem ehet össze vissza akkor a táp szemekért csináltass vele trükköket. Játszatok rongyozást amihez nem szükséges annyira megerőltetnie magát.
2017. febr. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
34%
Majd fárasztod utána, most hagyjad már szerencsétlent pihenni. Emberek sem rohangálnak műtétek után, bármennyire is szeretnének.
2017. febr. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
Amikor kímélni kell a kutyát, akkor nincs fárasztás. Nem egy olyan műtét van, ami után csak sima , rövid, pórázos séta az engedélyezett. Be kell tartani. A kutya nem tudja, hogy most éppen félgőzzel lehet csak működnie, mert műtötték. A gazdájának a dolga vigyázni rá.
2017. febr. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!