Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Goodiebox? Vélemények? Megéri?...

Goodiebox? Vélemények? Megéri? A PLUS és a SMART doboz között árban mennyi az eltérés?

Figyelt kérdés
2017. febr. 16. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem nem. Abból a pénzből magad is tudsz összeállítani egy csomagot ha van egy kis időd.


Egyébként nem lehet rossz, de én inkább magam csinálnám

2017. febr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem drága, annyi pénzből te is össze tudod válogatni a jutifalatokat,játékokat,sőt sokkal olcsóbban is kijössz belőle.
2017. febr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

Ha neked az megér 2-3ezer forint plussz költséget, hogy nem kell elmenned a botlba/online keresgélni a dolgokat akkor igen megéri. Ha nem akkor pedig értelemszerűen nem, mivel ezeket sokkal olcsóbban megtudod venni magadnak. A termékek amúgy jó minőségűek.

Az árak pedig fennt vannak a honlapjukon, amit Te magad is megtalálhatsz 2 kattintással.

Goodiebox Smart

4-6 db gondosan válogatott minőségi termék egyedi meglepidobozban.

5850(+1580 Ft ÁFA)


Goodiebox Plus

6-8 db gondosan válogatott minőségi termék egyedi meglepidobozban. Extra kényeztetés kutyusodnak!

7865(+2124 Ft ÁFA)

2017. febr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. febr. 16. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!