Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minek a jele a láb hágása a...

Hansburgner kérdése:

Minek a jele a láb hágása a kutyáknál? És hogyn tudom erről leszoktatni? (Fél éves német vizslám van)

Figyelt kérdés
2017. febr. 17. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Dominancia jele. Maga alá sorol téged a falkasorrendben, nem tisztel. Ellököd a térdeddel, határozottan rászólsz.
2017. febr. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Dominancia, azt hiszi, rangban feletted áll, illetve próbálgatja a határait. Kutyaiskola hasznos lehet, mert ez egy hosszadalmas folyamat, nem csak a láb hágásról való leszoktatást jelenti.
2017. febr. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Sok esetben a dominacia jele is lehet, viszont mivel fel eves a kuytad (es gondolom meg ivaros) lehet a szervezeteben dulo hormonok teljesen osszezavarjak az allatot. Lattam mar ilyet, sem elotte sem utana nem csinalt ilyet, de olyan szinten dolgoztak a joszagban a hormonok, hogy szerencsetlen para azt sem tudja mit kezdjen magaval.


Az ivarerettseg pont ilyen idokben szokott elkezdodni (6-8 honap altagosan).

2017. febr. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Dominancia, pofátlanság veled szemben. Határozottan tiltsd, akadályozd meg.
2017. febr. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Azt hittem, ilyenkor szexualisan tulfutott...
2017. febr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!