Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3eves Ivartalanitott kutyam...

3eves Ivartalanitott kutyam tuzel? Hogy lehetseges?

Figyelt kérdés

Lassan 2eve lett ivartalanitva a most 3eves tacsi keverek kutyam.Ma reggel vettem eszre h verzik ez hogy lehetseges?

Jart mar igy valaki?Mitol lehet ez?


2017. febr. 17. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy lehetséges, hogy az állatorvos nem rendesen végezte el az operációt. (Pl. nem vette ki a kutya méhét.)
2017. febr. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Es akkor ilyenkor ujjabb operacio kene??nem szeretnem kitenni megegynek :/
2017. febr. 17. 15:37
 3/10 anonim ***** válasza:
Meg kellene tudni, hogy az ivartalanítás pontosan mit jelent. Ha csak a petevezetékeket kötik el és a hormonrendszer ép marad, akkor ez minden további nélkül bekövetkezhet.
2017. febr. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, hogy ez orvosi műhiba eredménye, vagy egyéb baja van a kutyusnak, de egyik sem játék. Vidd sürgősen orvoshoz!
2017. febr. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen az lesz elfogom vinni orvoshoz.
2017. febr. 17. 15:51
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem csak a tüzeléstől vérezhet, szóval jól teszed ha dokihoz mész.
2017. febr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mutet utan us verzett egyszer de azt hittem,h az teljesen normalis...es most megint verzik mikor meglattam nagyon mrgijedtem :/
2017. febr. 17. 16:12
 8/10 anonim ***** válasza:
Ahhoz a dokihoz vidd vissza, aki ivartalanította. Aztán szépen beszéljétek meg, nála mit jelent az ivartalanítás.
2017. febr. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jo redben azt fogom tenni!!
2017. febr. 17. 18:52
 10/10 anonim ***** válasza:
A véres péra nem csak tüzeléstől lehet, nálunk a húgyhólyagban lerakódott homok kidörzsölte annak a falát, emiatt véreset pisilt. Speciális, vesebeteg kutyáknak kifejlesztett tápot kell ennie. Az ultrahangon majd kiderül, mi a helyzet nálatok.
2017. febr. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!