Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nyers kajával eltetők segítség...

Nyers kajával eltetők segítségét kérném?

Figyelt kérdés
Magyar vizslám van, pici kora óta kűzdök a súlyával. Rengeteget mozog minden nap és rengeteget is eszik, 2 szer annyit mint kéne. Próbáltam már Brit care-t, acanát, orijent most pedig egy nagyon jó minőségú angol tápot, de nem elég. Gondoltam kipróbálnám a nyers kaját, de ingem gatyám rámenne. Működhet úgy a dolog, hogy fele száraz fele nyers?
2017. febr. 18. 11:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve, hogy márkán belül lehet-e váltogatni az ízeket?
2017. febr. 18. 12:03
 2/4 anonim ***** válasza:

Annak nincs értelme, mert nagyon különbözik a kettő és a kutya szervezete is másképpen dolgozza fel. Kb olyan, mintha te csak biokaját ennél, de mellé csak kólát innál és ettől várnád a megváltást, hogy egészséges leszel.

Az én kutyáim is olyanok egyébként, mint a Te vizslád. Rengeteg energia van bennük és feneketlen a gyomruk. Állandó küzdelem, hogy ne legyenek soványak.

Mi nemrég tértünk át a nyers etetésre. Facebookon rengeteg olyan oldal van ahol ebben segítik a gazdikat és sok olyan húsos is specializálódott erre, így töredék áron lehet nyers húshoz jutni kutyáknak.

2017. febr. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A mi vizslánk a Josera High Energy táptól kezdett végre hízni.

Előtte mi is Brit, Kennels favoutite, Fit active-t próbáltuk.

2017. febr. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom szerint a nyers etetés sem drágább, mint egy jó minőségű száraztáp, mint pl. az acana vagy orijen. Sőt akár olcsóbb is. Attól függ, hogy milyen beszerzési forrásokat sikerül találnod.

A feles etetést nem javasolják, nem tesz jót az emésztésének.

2017. febr. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!