Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan érdemes német boxert...

Honnan érdemes német boxert venni?

Figyelt kérdés
szeretnék venni egy német boxert,utána néztem és sokan nem ajánlák a jófogásról és a hasonló oldalakról való vásárlást,mert sok a túl tenyésztett kutyus.esetleg tudnátok nekem olyan tenyésztőt mondani aki egészséges boxerokat árul.
2017. febr. 19. 12:13
 1/1 anonim ***** válasza:

A túltenyésztett egy hibás fogalom, inkább a túlszaporítottat lehet rájuk mondani. Az a baj azokkal a kutyákkal, hogy betegesek, elképzelhető, hogy pár évesen random összeesnek és elpusztulnak, vagy rosszabb esetben még betegeskednek is előtte.

Konkrét tenyésztőt nem tudok neked mondani, ne haragudj, de szempontokat tudok. Nézz szét a tenyésztők között, válassz ki párat, akiknek tetszenek a kutyáik, vannak eredményeik, egészségügyi szűréseik, és nem árt, ha a honlapjukon találsz infót az előző almokról. Aztán vedd fel többel is a kapcsolatot. Nem tudom mikorra tervezed a kutyát, de ha a közeljövőben, akkor érdemes már most keresni, a legtöbb jó tenyésztőnél előjegyzéssel lehet kutyát venni.

2017. febr. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!