Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaiskolás képzések mennyibe...

Kutyaiskolás képzések mennyibe kerülnek?

Figyelt kérdés
Kutyaovi, alaptanfolyam. Nem találok egyik honlapon sem árat :(

2017. febr. 19. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyon eltérőek.

Van ahol 5000 és van ahol 15.000.

2017. febr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

Mi 3 helyre járunk. Az egyik 1000 ft/ 1,5 óra

A másik 6500/ 5 alkalom (1,5 óra 1 alkalom)

És a harmadik 30000/ 10 alkalom ( 1,5 óra 1 alkalom)


Nagyon eltérőek az árak. Az első suli, ilyen átjáró ház jellegű, nem teljesen egymásra épülek az órák, zömmel alapengedelmes dolgokat csinálunk.

A második, kimondottan agility és az elején engedelmes.

A harmadik zárt kör 10 alkalom egymásra épül, tanfolyam jellegű, végén vizsga.

2017. febr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé változó. Nálunk pl a kutyaovi 1500 Ft/1,5 óra, de van 10 alkalmas bérlet és úgy csak 1000 Ft.

A tanfolyam már drágább. Ahova én járok ott 60 000 Ft, de még egy kutyámmal se kellett kifizetnem ennyit, mert kb minden vacakra adnak valahány % kedvezményt (ha ivartalan, ha mentett, ha ideiglenes stb). És az alapórákon felül itt mindig vannak személyes konzultációk is, amikor szeretnél menni és akkor csak veled foglalkoznak. Ha a vizsga nem sikerül akkor pedig ingyenesen megismételheted.

Ez a legdrágább suli amúgy, szóval ennél csak lejjebb van.

2017. febr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Es szerintetek tanitanak olyat a kutyasuliban, amit ti nem tudtok egyedul megtanitani otthon a kutyusnak?



A kutyaovi az mit jelent tulajdonkeppen?


Lehet helyettesiteni azzal, ha olyan helyre viszem, ahol sok kutyat setaltatnak?

2017. febr. 19. 23:29
 5/6 anonim ***** válasza:

A kutyaovi igazából csak alaptanfolyam és szocializálja a kutyát.

A suliban van ételmegtagadás és igazából ugyanaz mint az oviban csak magasabb szinten.

Én mindkettőt erősen javasolom.

2017. febr. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én rengeteg mindent tanultam a suliban, amit magamtól nem tudtam volna. A szocializáció semmit nem ér ha nem vagy ott mögötte, hogy neveld.

Jó példa erre, hogy ahova én járok kutyát sétáltatni (póráz nélküli elengedés, ami a legjobb szocializáció!), ott van egy puli akit kb 3 hónapos kora óta folyamatosan kivisznek, minden nap, több órára. De ennyi, hogy elengedik, aztán azt csinál a kutya amit akar, így rendszerint minden kutyához odamegy és összeverekszik velük, a gazdái meg 2 km-ről gyönyörködnek a tájban és le se tojják merre jár a kutyájuk. És nem ez az egyetlen ilyen kutya.

Semmit nem ér a szocializáció, ha nincs mögötte tudás. Vannak erről szóló tanulmányok, hogy a kóbor kutyák milyen döbbenetesen gyorsan vadulnak el gazdi nélkül. Rohadtul ott kell lenni a nevelésnél és ha nem tudod hogyan kell csinálni, akkor szocializáció ide vagy oda, lesznek gondjaitok. És kialakult problémákat, rögzült szokásokat már nagyon nehéz utólag orvosolni.

2017. febr. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!