Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Érdemes lenne Hobbikiállírmtás...

Érdemes lenne Hobbikiállírmtásra vinni?

Figyelt kérdés
Van egy 14 hónapos Jack Russel féleségünk. Csak 5 kiló, törzskönyve nincs. Nagyon szép állat, így szeretnénk kiállításra vinni, amíg nem ivartalanítjuk. Vagy úgy is lehet? Semmi tapasztalatunk nincs a kutyakiállításokkal. Mellesleg süket, így nem tudom, hogy lehet e nevezni. Légyszi írjatok le mindent a kiállításokról és ajánlhatnátok párat valamikor nyáron Vas megyében.
2017. febr. 20. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Viheted. Az MKSZ szokott keverék és hobby osztályokat indítani. Olvasd el az MKSZ oldalát.
2017. febr. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hobbikiállításra vihetsz keverék kutyát ivartalanul és süketen is, nem számít. Mivel nincs standard, aminek meg kell felelni, minden kutya más és más, némelyik fajtajellegű, mások többgenerációs meghatározhatatlan mixek, a zsűri egyéni ízlése dönt. Az "érdemes" alatt nem tudom mit értesz, ezek nem hivatalos kiállítások, címet nem lehet velük nyerni. Esetleg kapsz egy emléklapot vagy ilyesmit, és ha van szponzor talán valami apróságot is.
2017. febr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hobbikiállításra bármilyen kutyust lehet vinni, de az természetesen csak egy játék, móka a gazdinak, semmi tétje nincsen (szerintem értelme sem).
2017. febr. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ez jót tesz az egódnak, akkor érdemes, a kutya szempontjából nézve meg vélhetően nincsenek ilyen ambíciói...
2017. febr. 21. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!