Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám egy kb.10 centi...

A kutyám egy kb.10 centi hosszú 2-3 centi széles, kocsonyás állagú valamit kakált, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Nem tudok róla, hogy megevett volna bármit, amit nem kellett volna.

Egész nap csikorgott a gyomra, most kakált, elég hígat, sötétet, amiben ez a valami is benne volt. (Egyébként is sötétet szokott)

Először azt hittem, hogy valamilyen parazita, de nem mozgott. Nyálkás, kocsonyás állagú volt, rugalmas. Sárgás színű, áttetsző.

Sosem volt még semmi baja, minden oltása rendben van, 1 éves spániel keverék. Farhátat, nyakat eszik nyersen, belsőségeket főzve. Reggel farhátat evett.


2017. febr. 20. 14:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Féreg!! Valószínűleg. Ha elmész a dokihoz-eb nélkül akár- kapsz rá féreghajtót. /

Ezért nem kéne nyersen adni kaját szerintem bár a féreg a disznóhúsban van szerintem / az enyém is ugyanilyet csinált akkor azt kapott rá /az éves féreghajtón felül/..

Másik opció hogy beevett egy fél zoknit v. bármit:) az enyém akkor piros szöveteket ürített képzelheted.

2017. febr. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nálatok is ilyen nagy volt? Nem tudod esetleg, hogy milyen féreg volt?

Nagyon féltem, hogy ezt a választ kapom :(

Nálunk is előfordult már, hogy megevett egy zokniból egy darabkát, sajnos nem így nézett ki utána.

2017. febr. 20. 14:46
 3/11 A kérdező kommentje:
Ha rendszeresen kap féregtablettát, akkor is lehet féreg? Januárban kapott :/
2017. febr. 20. 14:59
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos hogy féreg!


A nyálkás képződményt okozhatja bélféreg, de a hasmenés velejárója is lehet.

2017. febr. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

És maga a nyálka az soha nem a féreg. Hanem csak arra utaló jel.


De mondom, hogy ha a kutyának valamitől hasmenése van, akkor az is okozhat ilyen nyálkát. Nálunk is ez volt...

2017. febr. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én kutyám a Royal Canin diétás konzervjétől székelt ilyet. Lágy/hasmenés, és benne hatalmas nyálka. Pedig a legjobb féreghajtókat kapta rendszeresen.


De aztán mikor más kaját adtam neki, akkor nem volt nyálka a székletében, mindig csak akkor, ha azt a konzervet kapta. Ekkor jöttem rá a dologra.

2017. febr. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Bár az ijedtség enyhült, végül kapott féreghajtót, de egyelőre nem történt semmi, csak várunk.

2017. febr. 20. 19:20
 8/11 anonim ***** válasza:
Az enyém akkor kakilt ilyet mikor bezabalt szalonna borket. Dietara fogta a doki.
2017. febr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Első voltam, igaza lehet a többieknek..

De biztos nem komoly ne izgulj!!! :)

Mondjuk tény hogy nem ekkora volt azért ez embernél is rendes méretnek számítana lehet valami összeállt benne.

Figyelgessétek egyenlőre...

2017. febr. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Több mint egy nap telt el, szerencsére (?) semmilyen féreggel nem találkoztunk. Ma már rendeset kakilt, nem volt benne olyan sem, mint tegnap. :)

Köszönöm a válaszokat!

2017. febr. 21. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!