Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vedekeztek a koborkutya...

Hogyan vedekeztek a koborkutyak ellen?

Figyelt kérdés
Egyszer 3 kutya uldozott majdnem hazaig kutyasetaltatas kozben. Azota felek kuzyasetaltatas kozben. Es muszaj egyszerre ketot vinnem. Mert 2x sétálnak es ha kulon kulon vinem oket az 2x 1 óra lenne delutan es 2x 1 óra este. Ez tul sok lenne nekem. Alapvetien nincs bajom a kobor kutyakkal. Amikor kutya nelkul vagyok magamhoz hivom oket nezem hogy van e nyakorv kepet csinalok es kirakom vagy esetleg haza is viszem. De ha kutyaval vagyok rettegek. Ma esti setanal is lattam 1et a kutyaim mergesek lettek amikor kozeledett, ezert elszaladt.

2017. febr. 23. 20:32
 1/1 anonim ***** válasza:
nekem nem is igazán a gazdátlan kóborokkal van bajom, hanem a gazdás önsétáltató kutyákkal. némelyik amelyik támad vagy agresszív na azoktól én is tartok. A többi az inkább fél így elmenekül. Sokat járok lóval aztán arra is mennek a kutyák ha az utcán vannak. Olyankor az ordítás használ vagy volt hogy az ostorral megpiszkáltam őket, na onnantól azt se tudja merre van az arra
2017. febr. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!