Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Össze lehet szoktatni egy...

Össze lehet szoktatni egy beagle-t es egy nyuszit vagy csincsillat?

Figyelt kérdés
A beagle 8 honapos.
2017. febr. 25. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
én az 1 éves akitám szoktattam össze egy nyuszival. kint mikor séta közben madarat talált a fűben azt is csak nyalogatta. Ha megbízol a kutyádban és nem hagyod őket felügyelet nélkül szerintem sikerülhet
2017. febr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Macskaval talalkozott eddig, eloszor ovatos volt vele. De utana bantotta.. :(
2017. febr. 25. 20:44
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor nyuszival inkább ne. Ha megpróbál menekülni automatikusan megpróbálja majd levadászni. Az én kutyám is tud néha durva lenni főleg ha a nyuszó ész nélkül fut, ezért tilos őket felügyelet nélkül hagyni
2017. febr. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Probald ugy, hogy porazzal tartod a kutyat, es megvarod amig a nyuszi kezdemenyez. Amint a kutya eroszakos/hirtelen mozdul szolj ra. Sok-sok alkalom kell, hogy osszeszokjanak. :)
2017. febr. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Vanda2233 válasza:
Csak a kutya termeszetetol fugg.Az en beaglem se szereti a macskakat,de a nyulammal joba van.Futkaroznak.Habar a nyul kezdetekben felt tole.Ossze lehet oket baratkoztatni.
2017. márc. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!