Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek jó minőségű...

Rbea kérdése:

Szerintetek jó minőségű kutyatáp e a Brit prémium száraztápok? És ti még miket javasoltok?

Figyelt kérdés
2017. febr. 26. 09:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó. Egyszer találtam a neten egy segédletet kutyatap kiertekelesehez. Az alapján is elég jó lett.


Hogy mit ajánlok a pénztárca függő. Nekem szimpatikus a real nature és az n&d is. Csak azért azok drágák főleg az n&d gabonamentese meg a real. 12 kg olyan 17 ezerbe kerül a real-ből.

2017. febr. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi Brit Premium Medium Adult Breed- et használunk, vettünk egy 3kg-ős kiszerelést kóstolásra (akkoriban magyon válogatós volt nagyon) de ezt a kaját ugy ette mint a gép. Másodjára egy 15kg-ost vettünk, abból is a végen járunk. Nem váltanék erről a márkáról maximálisan elégedett vagyok/vagyunk. Selymes, puha a vizslám szőre, mostmár szívesen is eszi ezt a tápot (amikor megrendeltük a 15kg-osat akkor az elején valamiért nem nagyon ette) keveset kell belőle adni (a többi silány minőségűhez képest) Ha majd eljön az idő Medium Adult Breed-re váltunk, de addig is ezt fogja enni:) En hozzákeverek 4 evőkanál zabpelyhet az állatorvos javaslatára, hogy könnyebben tudjon kakilni, ugyanis lágyéksérve volt, és nehogy a masik oldalon is kialakuljon; ezen kívül kb heti 1x tojást, natúr joghurtot, gyümölcsöt, májkrémet, vagy egy pici konzervet (ami zöldséges) és mindig boldogan eszi. Vasárnaponként malacfület, vagy pacalt kap fogtisztítóként, persze szárítva.
2017. febr. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%

Most jöhet majd a lepontozás, meg a megkövezés, de én jónak nem tartom. Tudom, itt szinte istenítik ezt a tápot, de szerintem vannak jobbak is az ő árkategóriájában. Tele van mesterséges szarokkal, tiszta ízfokozó az egész, ezért imádja sok kutya. Tény, hogy valamivel jobb, mint pl a Pedigree, de én azt tartom, hogy akkor sem jó táp, ha kb. 3000 ft lenne belőle 20 kg akkor azt mondanám, hogy jó az árkategóriájában, de így...

Én helyette tudom ajánlani (szintén ebben az árkategóriában) a Trophy tápokat, vagy Fitmin.

2017. febr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én még sosem próbáltam.

Hasonló árkategóriában viszont a Josera jó táp.


Én most Happy Dog Supreme-mel etetek, és nagyon bevált. 900 Ft körül van kilója.

2017. febr. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Azt lehet róla elmondani szerintem, hogy annyi pénzért jó.


Azt érdemes megérteni, hogy a 40 százalék hústartalom mit is jelent: ez friss hús, aminek a víztartalma kb 70 százalék, ehhez adnak kb száraz búzát, rizst, kukoricát, ami a maradék alkotó túlnyomó részét adja, szóval a nagyjából száraz végtermékben a hústartalom kb 15(-20) százalék.

2017. febr. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%

#3 hahaha mekkora baromságokat írtál :'D

Hol van a Britben izfokozo???

Összetétel:

Csirkehús 41%, kukorica, búza, rizs, csirkezsír (tokoferolok által védett), lazacolaj, sörélesztő, natúr aroma, szárított alma, ásványi anyagok, gyógynövény és gyümölcs kivonatok (300mg/kg), mannan-oligoszacharidok (150mg/kg), fruktooligoszacharidok (100mg/kg), schidiger-jukka kivonat (80mg/kg), organikus réz, organikus cink, organikus szelén.

Majd ha megtaláltad, legyszi szólj!

Azt meg te se gondoltad komolyan h a Trophy kutyatápnak nevezett szemetet összehasonlítsd a Brittel:D nezd mar meg az összetételét!:

Összetétel: gabonafélék hús és állati eredetű származékok olajok és zsírok növényi eredetű származékok ásványi anyagok ; ez a Chappy es társai kategória

A Fitmin táp amit en néztem h 50% rizs, utána van csak a hus, tehát ezt se lehet egy lapon emlegetni a Beit Premummal:D

Rizs 50%, bárány- és csirkehús (15% friss bárányhús, 5% szárított bárányhús, 19,5% szárított csirkehús, 3% hidrolizált csirkemáj), baromfizsír, szárított cukorrépa őrlemény, almatörköly, lazacolaj, sörélesztő, nátrium-foszfát, cikóriagyökér (0,01%), yukka (0,005%)

2017. febr. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
#6 Erről beszéltem, amit utoljára írsz, az több hús, mint a Brit 40% friss csirkehúsa, mert 19,5+5% szárított hús + 15% friss hús az a száraz tápban összesen kb 30 százalék hús. Becsapós a friss hús, mint összetevő...
2017. febr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Most nézem, hogy ez a Fitmin nem is drága, azért ez ennyi pénzért nem rossz. Nagyon korrektül le vannak írva az összetevők is. A rizs jobb szerintem, mint a búza és kukorica. Szigorúan összetevők alapján ez egyértelműen nyerőbbnek tűnik a Brit Premiumnál.
2017. febr. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Több jót írtatok róla mint rosszat úgyhogy kipróbálom. Én a lamb & rice-t premiumot 3kg-at fogom kipróbálni a csirkehús allergiája miatt és mert már öreg kutyusom van. Ha még eszetekbe jut vmi írjátok nyugodtan előre is köszi mindenkinek.
2017. febr. 27. 07:18
 10/15 A kérdező kommentje:
A fitmint nem hallottam még de köszi akkor azt is megnézem majd.
2017. febr. 27. 07:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!