Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik tanítható, de nyugodt...

Létezik tanítható, de nyugodt kutya?

Figyelt kérdés

Úgy látom, hogy azok a kutyák, akik elvannak egyedül, és alszanak napközben makacsak és nehezen taníthatók (shar pei, Csau, Basset hound, masztiff, bulldog)


Azok a kutyák, aki taníthatóak, viszont több társiságot igényelnek.


Létezik átmenet? Olyan kutya, aki azért elvan egyedül, de szót is fogad, ha tanítom?


(Délután és hétvégén szívesen szánok időt a tanításra és játékra, de napközben dolgozom)


Köszönöm!


2017. febr. 26. 09:46
 1/4 olympic válasza:
Az hogy a kutya mennyire tanithato az egy picit függ a fajtátol is , de ha téged falkavezérnek látés tisztel akkor semmi se lehet akadály,viszont türelmesnek kell lenni
2017. febr. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát én is így gondoltam, de a Csau és Shar pei gazdák azt írták, hogy még az alap engedelmesség is gond. Akinek van összehasonlítási alapja, azt mondja ég és föld.

Nem várok sokat, de a szupermen sétát sem szeretném:D

2017. febr. 26. 09:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Engedelmességre, az általad felállított szabályok betartására minden kutya megtanítható. Türelem , következetesség és kitartás kell csak.
2017. febr. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindenki dolgozik. Minden kutya tanítható. :) van amelyik több kitartàst igényel. Nekem német juhászom van, napközben nyilván egyedül van a kertben, mert dolgozunk. Délután van játék, utána meg vagy kutyafuttató és játék a többi kutyával vagy egy több órás séta. Hétvégén kirándulás vagy ha jó idő van, úszás. Nyáron meg jön velünk nyaralni.


Hatalmas mozgáisgénye van, mégis megszokta, hogy napközben nem ásunk, nem rongálunk stb. Így lett tanítva.

2017. febr. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!