Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyáitok felmehetnek az...

A ti kutyáitok felmehetnek az ágyra, esetleg veletek alhatnak?

Figyelt kérdés
Ha igen miért, ha nem miért nem?

2017. febr. 27. 17:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Szüleim nem engedik már azt se,hogy a házban legyen.Én felengedném sz ágyra is,mert miért ne,de aludni már nem aludnánk együtt,főleg azért,mert zavarna,hogy horkol.xd
2017. febr. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Hogyhogy miért? Mert ugyanúgy otthon van, ahogy én.
2017. febr. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
Nekem csak akkor ha a macska le nem zavarja. Amúgy egy tacskóról van szó.
2017. febr. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%
Velem alszik, mert szeretek vele aludni. Még mielőtt valaki leszólna, attól még én vagyok a falkavezér.
2017. febr. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%
Fel, amikor megengedjük, és megérdemli (meg amikor nem vagyunk itthon, szóval el van barikádozva az ágy, hogy ne tudjon felmenni mikor nem látjuk). Nem alszik velünk, van saját ágya, ott alszik. Azért, mert a 8 kilójával olyan profin el tudja foglalni a 2 személyes ágyat, hogy esélytelen elférni mellette. Meg mert ne szokjon hozzá. Meg mert néha mi ketten is alig férünk el... :D
2017. febr. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%
Én mindig szerettem volna ha feljön mellém és velem alszik, én meg átölelem, betakargatom, meg ilyenek. De, sajna soha nem akarta, egyszerűen rühellte, nem szerette az ágyban alvást.
2017. febr. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%
* skót juhász (L)
2017. febr. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
66%
én nem engedem fel, legalábbis a saját ágyamra, azért mert széthullatja a szőrét, van neki saját helye ott alszik
2017. febr. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%
Spicc kutyus, van saját ágya, de mindig ugrál, hogy vegyem fel magamhoz az ágyba. Vagy mellém bújik vagy a fejemhez és már szuszog is. Szeret így aludni, és ha boldog akkor én is az vagyok :) Persze ettől még én vagyok a falkavezér.
2017. febr. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
68%
Természetesen felengedem. Házikedvenc, nem háziállat. Van különbség.
2017. febr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!