Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megfog halni? Másik kutya...

Megfog halni? Másik kutya elviseli?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 2016-2017 telén,ugye nagyon hideg volt.a 12 éves lány kutyám Bobó február végére nagyon nagyon sovány lett.lehetséges az elhunyás?köhög is?van valami kutya gyógyszer rá?És van mellete egy már lassan 2 éves lány kiskutya is(Morzsa).a nagy része életét Bobóval töltötte,ő a ”tesója„(igazából nem.)és félek hogyha megfog hallni Bobó,akkor szomorú lesz.ja és hol lehet kapni,olcsón Komárom-Esztergom megyében új fajta kutyapórázt?

2017. febr. 27. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Vidd el dokihoz szerintem meg tudják gyógyítani.


Milyen porazt szeretnél? Tatabányán a fressnapfban van ami nem drága.

2017. febr. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%

Eddig miért nem vitted orvoshoz?!


Biztosan megviseli,de nagyjából 1 hónap elég hogy vissza álljon a normál kerékvágásba.


Amúgy a Fressiben tényleg jók a pórázok visszonylag olcsón

2017. febr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem csak megviselte a tél, de lehet ez már a vég is. Ha nagy testű azért ez már "normális" de ha kicsi akkor még fénykorában van. Vidd el állatorvoshoz, ő ad egy pár ezer forintért gyógyszert erre a köhögésre. A kutyust nem mondom hogy hízlald fel, de legyen normális alakja, így nem lesz annyira beteges. Ha arra a pórázra gondolsz ami kihúzhatos annak a neve flexi és minden állatos boltban van. Érdemes lenne egy jobb tápra váltani itt van pl ez amit linkelni fogok, a kutyám ezt eszi imádja és kb 60ft a napi adagja. Tele van husival ezért kell belőle ilyen kevés.

[link] Természetesen nem kell egyből 12kg-t venni, egy kilós a legkisebb kiszerelés.

2017. febr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Valami kutya gyógyszer? Ez komoly? Állatorvoshoz kellene elvinni,ez eszedbe se jutott?
2017. febr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogyne lenne kutyagyógyszer. Elviszed a kutyádat állatorvos, ő megvizsgálja, hogy mi a baja (lehet pl. tüdőgyulladás, kennelköhögés, és még ezer más dolog), és ad rá megfelelő gyógyszert.

12 évesen már idős, de ha nem nagytestű, akkor még élhet pár évet vidáman, ha meggyógyítják.

Morzsa biztos, hogy szomorú lesz, ha Bobó meghal. Akkor majd többet kell a fiatallal törődnöd, foglalkoznod, sétálni vinni stb., és túllesz rajta.

De első teendőd az állatorvos legyen!

Nem tudom, milyen az új fajta kutyapóráz...

2017. febr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagy testű kutyus.az állatorvost is kihívtam.azt mondta hogy öreg.nem adott semmit.csak hogy víz helyett kamilla teát kell adni neki hetente 3-szor.De nem hinném hogy csak ”úgy öreg és köhög„kórban szenved.
2017. febr. 27. 20:51
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Másik állatorvos nincs? Elég kontár munkát végezhetett. Szerintem hívj ki egy másikat is ha van.
2017. febr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vidd eláállatkórházba, és ott megnézik rendesen mi a baja!
2017. febr. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos decemberben el kellet altatni..azóta jött egy új kutyus morzsához.teljesen megváltozott..a vicces ugrálós kiskutyából,egy félénk,szelíd cukiság lett..
2018. márc. 17. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!