Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy orosz fekete terrier van...

Egy orosz fekete terrier van olyan jó munkakutya mint egy német juhász?

Figyelt kérdés
Munkakutyát szeretnék, de a német juhászok nem épp a szívem csücskei. Először malinoist akartam viszont úgy gondolom hogy nagy falat lenne mert munkakutyák terén nem vagyok otthon. A dobermann és a rottweiler sem pont jó mert az országban ahol lakom tiltottak. Az orosz fekete terrierrel mennyire lehet dolgozni? Gondolok itt IPO-ra vagy ŐV-re. Esetleg aki tart ilyen fajtát tudna róla szólni pár szót? És kb mennyibe kerül egy kölyök? Vannak-e jó tenyésztők Magyarországon?

2017. febr. 28. 17:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
25%

150-180 ezer ft környékén van egy kölyök


Oroszt szeretnék én is,sok mindent megtudtam a fajtáról.

Vannak jó tenyésztők.


Youtube-on sok vidi van ÖV-re nagyon jók!

https://www.youtube.com/watch?v=ViRplkvbVMQ&t=66s

2017. febr. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
az nem is drága, azt hittem drágább. Köszönöm. Akkor gondolom megéri egy kicsit jobban utána nézni :)
2017. febr. 28. 17:35
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy egy oft van olyan jó, mint egy német juhász. Ha igen, akkor miért nem lehet igazán látni őket versenyeken az élmezőnyben? Miért nincsenek igazán szolgálati oft-k?
2017. febr. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
81%

Igen :)

Én már tudom honnan veszek kölyköt,csak odáig nem jutottam el,hogy csak show vonalra adják el vagy pl munkára,hobbira is.

2017. febr. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
81%
Mivel nagyobb és robusztusabb egy oft,ezáltal lassabb is, valószínű azért.
2017. febr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
81%
Oroszorszagban határokat őriztek velük,katonai kutyák voltak kint.
2017. febr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Hát én először úgyis csak hobbiszinten próbálnám meg szóval nem szeretnék 1. munkakutyának egy kemény munkakutyát. Szóval nem gond ha nincs olyan jó mint a nj, az is elég ha hasonlóan engedelmes és megfelel az általam írt célokra.
2017. febr. 28. 17:42
 8/24 anonim ***** válasza:
74%
Arra megfelel :)
2017. febr. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm!
2017. febr. 28. 17:49
 10/24 anonim ***** válasza:
68%

"csak show vonalra adják el..."

"Katonai kutyák VOLTAK..."

Ez a két idézet mindent elmond. Persze hobbira jó, de arról nem győződtem meg, hogy a német juhász munkájával egyenértékű.

2017. febr. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!