Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg létezik ezüst színű...

Tényleg létezik ezüst színű labrador?!

Figyelt kérdés

[link]

Vélemények?



2017. febr. 28. 18:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
Nem. A fenti kutya egy szaporítós keverék. Ne jófogáson keressgess hanem keress igazi tenyésztőt
2017. febr. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 bollocks ***** válasza:
88%
A jófogáson minden létezik, még fekete golden is, meg egyszínű barna dalmata...
2017. febr. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%

Jófogás... soha nem szabad onnan állatot venni, mert átverés!

Én a napokban "farkas"-agár keverékeket láttam...

2017. febr. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
69%

Nem, nem létezik. A fajta standard így szól:

Szín: Egyszínű fekete, sárga, vagy máj- illetve csokoládészínű. A sárga árnyalata lehet bármely világos krémszínűtől a rókavörösig. Egy kis fehér mellfolt megengedett.

Ez egy szaporító hirdetése, aki egy keverék kiskutyát árul. A szülők német törzskönyve (már ha tényleg van) mit sem ér. A kölyöknek nincs törzskönyve, ez épp elég ok. Ráadásul manapság pikk-pakk hamisítanak tk-t is. Pluszban egy korrekt hirdetés nem így néz ki.

Átverés.

Ha labrador kiskutyát szeretnél vagy nézelődj fajtamentésnél, vagy keress egy normális tenyésztőt.

2017. febr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%

Huhuuuu hat a jofogason aztan minden van..

En a lovakat szoktam nezegetninde van ott percheron,persalon,perszelon, akkor welsy poni,vals poni es ezek mindenfele variacioja,aztan appalosa poni 😂😂😂 setlandi,setlandy ... aaah orakig tudnam sorolni. Es ezekhez a fajta leirasokhoz ott van a kep. Tiszta vicc 😂

2017. febr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
85%
Hivatalosan biztosan nincs, csak sárga, csoki és fekete. De rágugliztam és angol nyelven is találtam ezüst, sőt kék labrador hirdetéseket, de még "kenneleket" is. Ez most vagy egy olyan keverék, ami jól eladható, vagy esetleg egy mutáció eredménye, de én inkább a keverékre tippelek. Szóval olyasmi lehet, mint a labradoodle például. Élelmes emberek kitalálták, "tenyésztik" - persze nem hivatalosan, hiszen nincs ezt elismerő tenyésztő szervezet - és mivel megvan a megfelelő célközönség, aki ilyen-olyan okból megveszi, ezért el is adják és így folytatják.
2017. febr. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%

Dehogy létezik!

És kuzyát ne Jófogáson vegyél,hanem tenyésztőtől!

2017. febr. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
79%
Nincsen ezüst labrador. Csak Jófogáson elég ha odaírsz valami extrás szöveget és bármit eladhatsz jó pénzért...
2017. febr. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%
Amúgy ő a képen szerintem egy weinmari vizsla keverék. De ezt csak úgy zárójelben.
2017. febr. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
83%

Dehogy létezik, szerintem labrador weimari vizsla mixek a kölykök és így könnyebb eladni.


Jófogáson tényleg minél különlegesebb hirdető szövegeket próbálnak kitalálni.


Labrador keverék, vagy weimari vizsla keveréket nem lehet pénzért eladni,de ezüst színű,meg silver labi milyen frappáns :D

2017. febr. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!