Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A brit prémium vagy a royal...

A brit prémium vagy a royal canon jobb?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a royal túl vanarazva szóval nem ar-Érték arányban kérdem hanem tényleg. Mert ugye az elso összetevője a britnek a hús viszont a royalban szárított hús van ami nem mindegy. Tényleg olyan rossz a royal vagy csak arányaiban?
2017. febr. 28. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:

A royal tele van kukoricával, ami felesleges.

Brit vagy Brit Care!

2017. febr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbálgasd. Nálunk az extra érzékeny gyomrú, mindentől hasmenéses kutya csak a R.C. sensitívtől nincs rosszul, minden más borzasztóan meghajtja.
2017. febr. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mire. Az rc sport tápja jelentősen jobb, mint a Brit vagy a Brit Care sport tápja. Ugyan így egyes kölyöktápja is. Viszont az átlag adult és sensitive rc tápok azért elmaradnak a Brit mögött.
2017. febr. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én egyik tápot sem tartom valami jónak, de Brit valamivel jobb, mint a Royal.

Tényleg olyan rossz egyébként a Royal Canin, mérföldekkel jobb tápokat lehet venni annyi pénzért.

2017. márc. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igen csak az én állatkaim válogatósak. A royalt szeretik és a britre is azt írják hogy eszik a válogatós kutyák. Bár most a reál naturet is szeretik de arra nincs ennyi pénzem sajnos 😢
2017. márc. 1. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!