Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a barátotok a vietnámi...

Ha a barátotok a vietnámi munkája során kutya húst enne és ezt elmesélné nektek és még csak nem is lelkiismeret furdalással, tudnátok még a barátotoknak nevezni? Hogyan leckéztetnétek meg?

Figyelt kérdés
én örülnék ha megmarathatnám a kutyámmal picit. én már nem tatom őt a barátomnak. igazából embernek sem.
2017. márc. 1. 15:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
26%
Én már embernek se tartanám,ahogy te se. Ne marasd meg vele mert akkor még jobban szeretni fog kutyahúst enni,mert hát"meg kell bosszulni". Közölném vele hogy nagyon nagy sajnálattal hallom hogy egy primitív barommá vált. Én pedig ekkora férgeket nem tűrök meg a baráti körömben. És kapcsolat megszakítva
2017. márc. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem butaság az hogy megeszik a kutyákat. Tudom lehet valakinek ez a dolog tetszik , de nekem nem jön be . Szegény kutyákat annyira sajnálom. Nemtudom hogyan tudják megenni. Én nem vesznék vele össze meg semmi mert amugy nem az én ügyem lenne hogy ő mit evett. Pl.ha te ennél rákot és ő pedig azokat szereti (mint állatot) akkor lehet hogy ő se ütné bele az orrát. De ha igen ne vedd barátnak ;)
2017. márc. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
50%
Azért ennyire ne vedd komolyan. Imádom a kutyákat, nekem is van, de azért nem olyan nagy bűn ez, hogy még embernek se lehet nevezni. Ha ő ölte volna meg, akkor nem nevezném barátomnak.
2017. márc. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Donald J. Trump ***** válasza:
67%
Miért kéne megleckéztetni? A kutyahús nagyon finom, s ő tiszteltben tartota a helyiek hagyományait, nem finnyáskodott. Mi meg megesszük a disznó, marha meg a ló húsát, másütt ezek meg szent állatok, akkor mi van?
2017. márc. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
55%

Gondolom meg se fordul a fejedbe, hogy nem önszántából evett kutya húst.. lehet nem is tudta, hogy azt eszik.

Lehet csak később mondták el neki.

Egyszer bátyám is evett, de ő Bulgáriában. Azt se tudta szerencsétlenje hogy azt eszik.

2017. márc. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%
3-as vagyok. A válaszom arra vonatkozik, hogy egyszer megkóstolja. De ha rendszeresen enne, akkor már nagyot csalódnék benne, és barátomnak se nevezném. Az a baj, hogy náluk ez természetes, és nem a barátod tehet a kutyák halála miatt. De ha nem egyszer kóstolja, hanem rendszeresen ezt fogyasztja, akkor miatta ölhettek meg kutyát ilyen céllal. Ebben az esetben nagyon elítélném.
2017. márc. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem ennyire nem tragikus a helyzet.

Talán nem is tudta, hogy azt evett.

Talán csak kitalálta.

Esetleg tényleg evett, de nem ő ölte meg, csak kíváncsi volt az ízére.

Nem a te vagy a saját kutyáját főzte meg otthon.


Én is ettem már lókolbászt, a piacon vettem, tényleg csak kíváncsiságból.

De attól még nem tudnék bántani 1 lovat sem, nemhogy felfaljam a sajátomat. (már ha lenne sajátom)

2017. márc. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
62%
Ha a BARÁTOM, aki tudja jól hogy kutyám van, imádom őket, és elítélem az állatkínzást... ezek után pont nekem menőzne azzal, hogy ő kutyahúst zabált... hát megkérdőjelezném, hogy barátomnak tarsam-e azt, aki nem csak csinál olyasmit, amitől én kiborulok, de még el mondja nekem, hogy felzaklasson.
2017. márc. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
27%

Nyilvánvalóan nem sokat tudsz a barátság szó igazi jelentéséről.


Én inkább érdeklődnék a barátom ott töltött idejéről, élményeiről, a kutyahús ízére kiterjedően is.


Kutyát ugye nem szabad enni szerinted, de gondolom a csótány belefért volna, a barátod kis ejnye, de gusztustalannal megúszhatta volna. Meg a kígyót is, de kutyát?! :))

A húspultnál nem várod el a lelkiismeret furdalást az emberektől?


Picit nyisd ki az elméd az idegenre, újra, stb-re, jobban jársz. Különösen meg akkor tegyél így, ha a sajáthoz képest merőben idegen kultúrába utazol.

2017. márc. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát az én barátnőm vietnámi és evett már kutya húst, mondjuk nem önszántából csak nem szóltak neki hogy az kutya. Én nem haragszom rá, nem lenne értelme még akkor sem ha önszántából evett volna, viszont ha rendszeres fogyasztó lenne akkor elgondolkodnék hogy biztos szeretném-e barátnak az illetőt.
2017. márc. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!