Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Unatkozik mellettem a kutyám....

Unatkozik mellettem a kutyám. Mit tehetnék érte?

Figyelt kérdés
A lehetőségeink sajnos elég korlátozottak. Nem tud járni, úgyhogy séta kizárva, és semmilyen játék nem is érdekli. Amúgy meg tele van energiával, és néha elkezdi itt vonszolni magát a szobában. De általában csak fekszik és néz nagyon szomorúan, és morgolódik is. Nagyon sajnálom már és rossz nézni, hogy ilyen passzív és kedvetlen. Én sajnos egyetemista vagyok és szinte egész nap nem vagyok itt vele a koliban, de ha hazaérek akkor is tanulnom kell. De valamit már ki szeretnék találni, hogy mit csinálhatnék vele ami érdekli is és örül neki. Ötletek?

2017. márc. 3. 18:53
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Tanítsd trükkökre, olyanokra, amiket ő is meg tud csinálni.
2017. márc. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
88%
Miért nem tud járni?
2017. márc. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
59%

A séta soha nincs kizárva: [link]


Ha nem tudsz róla gondoskodni, akkor kérj segítséget, de ne kínozd, mert most azt teszed.

2017. márc. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Hát szegény ilyen állapotban semmilyen trükköt nem tud megcsinálni, pedig már tud sokfélét.

Gerincbetegség miatt lebénultak a hátsó lábai.


#3 ne állíts olyat, amit nem tudsz!

nem kínzom! az lett volna a kínzás ha ott hagyom az előző "gazdáinál" akiknél állapotba került. este van hogy leviszem sétálni törölközővel a hasa alatt és nagyon élvezi is, de az utcán mindig csúnyán néznek rám és már volt rá példa, hogy leállatkínzóztak. Ilyen kocsikra meg nincs pénzem. Az orvosok nem is nagyon javasolták. Kényelmetlen is lenne neki a teste miatt.

2017. márc. 3. 19:18
 5/30 anonim ***** válasza:
97%

A trükkökhöz: tanítsd meg itt a pirosozni, jutalomfalattal. (neten láttam, én szeretném kipróbálni).

Vannak külön memóriát megmozgató játékok is (a linken intelligencia játéknak írják) fressnapfben is láttam, bár ott drágább, a mellékelt linken is, biztos van olyan (remélem), ami megfelelne neki.

[link]


Ne nevessetek ki de mivel létezik kutya-babakocsi, esetleg sima babakocsi, kicsit átalakítva sétákhoz nem lenne jó?

És szerintem ne törődj azokkal akik állatkínzóznak, szerintem nagyon szép dolog, hogy befogadtad.

2017. márc. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
63%
Egész nap egyedül van, este tanulsz, sétálni sosem viszed, de nem kínzod. Hát szerinted mit csinálsz? És cseszd meg épp az imént linkeltem neked az egyesületet, akik professzionális ellátást biztosítanának a lebénult kutyádnak!
2017. márc. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim válasza:
96%
Ha élvezi vidd le amikor csak tudod!! Másokkal nem kell foglalkozni!!!
2017. márc. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
46%
2017. márc. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Valami játék?

Mondjuk rongyozás úgy,hogy ő fekszik,te meg az orra előtt lóbálod a játékot.

Vagy lepattintod a labdát,ő meg megpróbál utánanyúlni és elkapni.

Ilyet én is csinálok a kutyámmal,pedig teljesen egészséges.


Sétálni is viheted gyakrabban,esetleg vannak bicikli mögé rögzíthető kutyahordozók,amikben végigtekerhetsz vele az utcákon.


Légy kreatív,és találj ki minél több dolgot,amit így is csinálhattok együtt.c;

2017. márc. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
84%
Vidd sétálni. Ne legyen fontosabb vadidegenek véleménye, mint a kutyád jóléte.
2017. márc. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!