Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot ajánlotok?

Milyen tápot ajánlotok?

Figyelt kérdés
Most fogjuk elhozni az első kutyusunkat a menhelyeről.Ő egy 1 éves bull típusú, fekete kislány. Szeretném a legjobb minőségű táppal etetni. Lehetőleg gabona menteset keresek. Ár nem számít. Mindenből a legjobbat szeretnénk neki megadni.

2017. márc. 4. 11:53
 1/8 A kérdező kommentje:

A hirtelen táp váltást hogyan fogja viselni?

Megvan szerintetek mindene?:

2 tál

Nyakörv

Hám

Poráz (Flexi és sima)

Fésű

Fekhely

Bolha/kullancs elleni tabletta

Labda

Frizbi

Kötél

Szállító ketrec

Állat orvos

2017. márc. 4. 11:56
 2/8 anonim ***** válasza:
A totw (taste of the wild) egy jó táp, de a brit premium sem rossz. Szerintem ennyi cucc elsőre elég majd később úgyis tudni fogod ha még kell ez-az.
2017. márc. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A flexi poraz egy bull tipusu kutyanal nem feltetlen jo, ha veletlen megindul akar egy macska vagy barmi utan siman elszakadhat.

En eloszor azt a tapot adnam neki amit a menhelyen kap, hogy legalabb ez ne legyen uj neki. Ha mar ugy erzed megszokta akkor fokozatosan keverd a regi tapot az ujjal, eloszor egy kicsit es minden nap egyre tobbet, ameg vegul csak az uj marad. Erre erdemes olyan 7-10 napot hagyni.

Ha tenyleg nem szamit az ar akkor Farmina N&D gabonamentes, Acana, Real Nature.

Kulonben jol felkeszultel, biztos nagyon boldog lesz a kutyus. Sok boldogsagot. :)

2017. márc. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az ilyen felelős gazdik is ritkák mint a fehér holló! :)


A Taste of The Wild tényleg jó táp, bár kissé drága. Brit Premium olcsóbb és jó is.

Szerintem mindenetek megvan.


Biztos jó sora lesz. :)

2017. márc. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amúgy a tápváltásból nem kell olyan nagy ügyet csinálni szerintem menhelyi kutyák esetében. Ők általában elég ellenállóak és szívósak, nem feltétlen kell napokig régi táp-új táp kevergetőst játszani. Mármint nem feltétlen kell/lehet azt adni neki eleinte, amit a menhelyen kapott.

Mi nem is tudtuk/nem is akartuk ezt megvalósítani, mivel a menhelyen menzai ételmaradék-moslékot kaptak enni a kutyák, esetleg néha nagyon gyenge minőségű tápokat. Én amikor elhoztam kutyámat, eszembe se jutott kérni abból az undormányból amit ott kapnak, hogy majd szépen lassan szoktassam át. Én úgy voltam vele, hogy 1 nappal tovább se egyen olyat amit ott is kapott. Már másnap nálunk a jó tápot kapta. És nem volt semmi baj. Sőt, attól jött helyre. Amikor elhoztuk, már aznap csúnya hasmenése volt attól a kajától, amit ott kapott.

2017. márc. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia:)

Innen bármelyiket rendelheted, az összes minőségi, es gabonamentes! [link]

Flexi pórázt NE!!!!!! használj!!!!!! Csak azt tanulja meg vele a kutya, hogy ha húzza a pórázt, akkor mehet!! Ha a behivas mar nagyon megy akkor engedd el, ő is szabadabb lesz, neked sem kell majd mindig arra figyelni h nem akadt-e be. Es ha fut feléd akkor meg fejbe csapja az a kis bogyó, szóval en a helyedben nem használnám:))

2017. márc. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mi Olivers kutyaeledelt adunk a kutyusainknak. Nekik van egyedül organikus eledelük ami ugyan nem olcsó, de teljesen bio. A halasat és a 80% hústartalmút is imádták a kutyák. Gyors a szállítás. És ízgaranciát adtak első vásárláskor! Azzal győztek meg :-) Sok boldog percet a kislánnyal :-)
2017. márc. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönjük a tippeket!!!

Nagyon várjuk haza!

2017. márc. 8. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!