Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tudom hogy a kutyusom...

Honnan tudom hogy a kutyusom ellik?

Figyelt kérdés
Ma csak fekszik egy helyen és csak enni jön ki.Amikor odamegyek hozzá elkezd morogni és a hasa is nagy vajon most készül az elléshez?

2017. márc. 4. 17:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
A kutya fial,nem ellik. F* sznak szaporítasz,ráadásul úgy hogy nem is értesz hozzá????
2017. márc. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
18%

f..sznak kell minden kutyás posztnál kioktatni csóri kutyatulajdonost, lehet egy! darab ellést szeretne mielőtt ivartalaníttattja a nőstényt- orvosok is ajánlják- francért kell minden első mondatnál már "szaporítókat" emlegetni:((

Amúgy ha ellik akkor rendezgeti előtte a kéglit, stb..azt azért nagyjából ki tudod számolni mikorra jönnek a babák, nem??

2017. márc. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Jo hulye az az orvos aki ezt ajanlja
2017. márc. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

Normális orvos ilyet nem ajánl, ez múlt századi felfogás, hogy egyszer kell hogy kölykei legyenek ivartalanítás előtt.

Letelt a vemhességi idő? Állatorvost tudsz hívni ha gond van? Amúgy is látnia kell majd a szukát és a kölyköket is a születésük után.

2017. márc. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
9%

jesszus, valaki itt nagyon sötét, minden orvos ajánlja, ajánlotta, köztudott hogy több a rák nem ellett kutyákon!

Miért kell mindenbe belekötni????

2017. márc. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
Ezért kell ivartalanítani, hogy ne kapjon gennyes méhgyulladást és hasonló ivarszervi betegségeket. De NEM kell ivartalanítás előtt egyszer sem elletni a kutyát fogd már fel! Nem voltál még menhelyen, nem vagy vele tisztában hogy mennyi gazdátlan kutya van? Teljesen felesleges ezért egy almot lehozni, amikor semmilyen hátránya nem lesz abból a szukának ha nem ellik egyszer sem élete során!
2017. márc. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
64%-os te nagyon nagyon nagyon nagyon buta vagy és elmaradott. Ha ellik, sőt ha tüzel élete során, sokkal nagyobb a daganatos megbetegedések kialakulásának kockázata!!!
2017. márc. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%

Kedves kérdező!

Nem tudom, hogy hány éves vagy, de inkább beszélj a szüleiddel. (ezt egyáltalán nem bántószándékból mondtam)

De szerintem, azért tudhatnátok, hogy az a kutya hol járt, illetve jobban oda kéne rá figyelni.

Ilyen tudással (a kutyák terén) felelőtlenségnek tartom a kutyus szaporítását, főleg a kutya érdekei miatt...

Ezt a kérdést szüleidnek tedd fel, ők majd elmagyarázzák...


Nem okoskodásból mondtam, szerettem volna segíteni.

Mindenkinek kellemes estét kívánok!

2017. márc. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 bollocks ***** válasza:
61%

64%: [link]


Mesélj még az ellés jótékony hatásáról, de degenerált idióta.

2017. márc. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%
nálunk még a "falusi lódoktor" sem ajánlja az ivartalanítás előtti ellést. De biztos neked van igazad. Eleget segítettél már ma, inkább ne okoskodj.
2017. márc. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!