Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyáknak és macskáknak...

Tamás kulik kérdése:

Kutyáknak és macskáknak milyen játékot vegyek?

Figyelt kérdés

#kutya #macska játék
2017. márc. 4. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyobb testű kutyának ököl méretű kislabdát, kötél rágókát, macskának én műegeret szoktam venni, van egy kis csörgős labdája, illetve a peca aminek a végén toll van meg rojt.
2017. márc. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi is vettünk mindenfélét a macskának....a kedvenc játéka a szívószál....
2017. márc. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
komoly szivószál? XD és köszönöm a válaszokat
2017. márc. 4. 19:36
 4/7 anonim ***** válasza:

A kong játékok között mindenképp érdemes szétnézni pl ezt imádni szokták a kutyák: [link]

Akkor én mindenképp vennék még rágókötelet: [link]

Zsinóros labdát: [link]

A teniszlabda elméletileg nem a legjobb a fogaknak, de bármilyen hasonló labdát is érdemes venni és csipogó kacsa/malac stb.


Kezdésnek ennyi elég a kutyának szerintem, kongból az életkorának megfelelőt persze.



Macskának én vennék egy kaparótfát/kaparófalat, mini egér szerű játékot, illetve figyelnék hogy legyen a játékban csörgő/zörgő valami így jobban leköti a macska figyelmét.

2017. márc. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi :))
2017. márc. 4. 20:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Mondhatnék 100 dolgot, de nálunk legnépszerűbbek dacára a rengeteg drága jatekjateknak:

Macskaknak szintén szivoszal. Kutyáknak bárminek a csomagolása meg az egyiknek ami sipol, másiknak ami pluss. Illetve a botok.

2017. márc. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jó lehet :) köszi a válaszokat
2017. márc. 4. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!